• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x pro için tavsiyelerinizi bekliyorum

hakan-izmir

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 3x
selam arkadaşlar.pa3x pro modelini almayı düşünüyorum. kullanan arkadaşların fikrini alayım istedim. muhakkak güzel bir alet ama,sorunları var mı ,nelerdir. nelere dikkat etmeliyim. hangi seti kullanmalıyım ,paylaşırsanız sevinirim ..teşekkürler herkese,hayırlı kazançlı işler dilerim....:)

Cevap: pa3x pro için tavsiyelerinizi bekliyorum

frden slmlar vallla usdat git tyros4 al bence durumun musaitse korgla kurgla urasma

alette hiç bir sorun yok problem yok henuz dikkate alınacak bilgiler yok gonul rahatlıyla alabilirsin

Mrb Hakan. Ben bir ay once 3x 76 tuslu siparis verdim, bi kac hafta icinde elime geccek insallah. Yabanci forumlardan cok arastirdim bu konuyu ve arastirmalarimin neticesinde 3x almaya karar verdim. Bence acele etme ve sadece sorarak degil, google ile arastirarak karar vermeyi dene. Cevremde aleti alanlar cok memnun, parasini oderken biraz icim ciz etti ama aleti eve gidip kullaninca odedigim parayi gercekten fazlasiyla hakediyormus! diyen arkadasim var. Aletin sesleri cok guzel. Eger bilgisayar hoperlorleriyle kullancaksan 3x falan hic alma cunki aletin hic bir ozelligi kalmaz. Bu klavyeyi kaliteli spikerler ile calman gerekiyorki tadini cikarasin. Eger aklinda olan baska alet de varsa onu da soylersen ona gore dusuncelerimizi yazalim. 3x almani tavsiye ederim, alcaksan da 76 tus al, ekranin motorlu olmasi ve hafizasinin olmasi bence onemli.

AU'ldan FR'ye selamlar :) Burhan neden tyros 4? Dusuncelerini paylasirsan sevinirim, en azindan Hakan'in da kafasi karismamis olur ve daha iyi karar verebilir.

Yaklaşık 1 ay önce 3x 76 tuşluk aldım kullanıyorum tek kelimeyle harika bence verilen paraya değer ileriki günlerde de set sorunlarının tamamen ortadan kalkacağını düşünüyorum.

Kogpa3x saundlar ve ritmler çok canlı ve çok kaliteli sesler tane tane çıkıyor

Kesinlikle tavsiye ederim. 76 tuslu Int. yaklasik 4 aydir kullaniyorum. Hic bir sorun yok. Mükemmel bir alet. Eski modellere ait setleri kullanirken globalleri yüklemeyeceksin. Saat gibi calisiyor. Tyros Türk piyasasi icin yanlis bir secim olur. Illa Yamaha olacak ise o zaman A2000 al bak keyfine. Tyros harika bir Keyboard ama bizim müzigimiz icin degil.

direk al usta hayırlısı olsun :)

Bencede Pa3x cok dogru bir karar olur... 1 hafta önce aldim ve ECO USB kullaniyorum. Bundan daha güzel bir set yoktur piyasada. Herkeze tavsiye ederim. Lokum gibi ritim ve sesler var. Cok fevkalade kalite....

Pa3x alip eco usb kullanmazsaniz, orgun yeteneklerini göremezsiniz ;)

Fevkaladenin fevkinde bir org