• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x pro için tavsiyelerinizi bekliyorum

Cevap: pa3x pro için tavsiyelerinizi bekliyorum

Bencede hiç düşünme süper bi alet ALLAH herkese nasip etsin...

ben mayıstan bu yana kullanıyorum memnunum....

ama başkalarının memnuniyeti senin memnun olacagını kanıtlamaz.o yüzden kendi istediğini yap alıp almama konusunda
saygılar

burhan 57 arkadaşım,öncelikle yorumuna teşekkür ederim. niye tyros , açıklarsan sevinirim.

medyum arkadaşıma da teşekkür ederim,gayet güzel açıklamışsın... evet bende ondan korkuyorum,bi dünya para , alıp pişman olmakta var. internette araştırdım bayağı fazla fonksiyonu var,ama piyasada hala pa800 ritimlerini kullanıyor ,pa800 den farkı yok gibi yorumlar çok fazla var..alaet daha yeni önce piyasada ritimleri çıksın falan yazılıyor. hangi seti kullanmak lazım,nereden temin edilir,bir türlü bulamadım....herkes bir şey söylüyor,bakalım hayırlısı..cesaret edip alacaz artık...

Bu sorunun cevabi sende sakli...
Kislik ceketini sezon sonu indiriminden faydalanipmi alirsin yoksa kis basi yeni yilin modasi olacak ceketimi alip giyersin?
Biri 2x digeri 3x ona gore degerlendir ikisi icinde eco usb ayni ce usb ayni :) yok ben piyasa setleri kullanacam diyosan hic sIkIntiya girme pa80 le devam et derim...

ben söyleyim o zaman burhan 57 arkadasımızın yerine neden oldunu önce arada çok fark var saund açısınsından ve ram açısından ve yaklaşık 4 ay sonra emrah kaçanın seti çıkıyor tyros 4 için mart ayındada a2000 için çıkıyor o zaman neden tyros alın dediğini anlarsız arkadaslar iyi çalışamalar saygılar

Demekki bu kadar sevdiginiz cihazi ekonomik nedenlerden dolayi satiyorsunuz Burak insallah gerek kalmaz....
T4 bencede harika bir cihaz

yaklaşık 4 ay sonra emrah kaçanın seti çıkıyor tyros 4 için

Yukarıdaki alıntıda emo set konusu görüşünüz nette ilk hangi tarihte yayınlandı , aradan ne kadar zaman geçti ve bu arada T4 ü kaç kere satılığa çıkardığınızı yazarsanız konuyu takip edenler bir şeyler öğrenmiş olur.

Gelelim benim görüşüme....Tyros 4 batı sesleri yönünden(drum hariç)(e.gitar,nylon gitar,sax vs), sol el akompanye akor tanıma(köklü köksüz akorlar) bölümü ve gitar akompanye kombinezyonları, batı ritimlerin kalitesi, ramının flaş olması gibi özelliklerde Pa3x den üstün olduğunu düşünüyorum. Pa3x inde farklı alanlarda artıları var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

emonun seti ketron audyanin setigi cikmak bilmiyor nezaman sorsan set bitti 1 aya cikacak pa3 güzel alet ama t4 de yabana atilacak alet deyil kendim yaparim ugrasirim veya or700 ritimleri benim hosuma gidiyor emonun seti cikanakadar yeter bana dersen t4 derim solo lar olarak saten yeterli sesler var t4 korgdan daha iyi efektleri tek dedigimgibi ritimler baska sorun yok 1gb da cok aldanma system ler farkli korg la yamahanin ram konusunda korg daha iyi bence her orgun artilari ve eksileri var hangisi isine geliyorsa simdiden hayirli olsun saygilar

emo set bildiğim kadarıyla 4-5 ay içinde çıkıcak a2000 içinde mart ayında ben tyros4 den çok memnunum ayrıca daha önce satılığa çıkardım hala aynı ilandır o zamandan bu yana satılıktır arayanlar çok almak için sayısını bile hatırlayamıyorum ve halada çok arayan var uygun bulduğumuz rakama satıcaz inş tabi ilan sayfalarında görüyoruz pa3x i 1 ay içinde satanlar oluyor neden satıyorlar bende bunu merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim ama yinede zevkler ve renkler tartışılmaz saygılar.