• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x sound problemi Acill

Piyanistce

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 3x
Arkadaşlar çıldırmak üzereyim ya. Bu ön kulaklıktan aldığım ses tonlaması ve ses temizliğini arkadaki çıkışlardan asla alamıyorum. Yani kulaklık çıkışından alınan sound çok güzel ama arka çıkışlardan alınan sound aynı teneke onu nasıl ayarlayabiliriz. Ne yaptıysam olmuyor Maxx Master Eq dan bile ayarlıyorum asla aynı ton değil delirtecek beni bu 3x

Cevap: pa3x sound problemi Acill

maalesef korg serilerinde canlı (live) performanslar kötü. Kulkalıktaki temizliği ve netliği asla cihazın çıkışında öyle vermez. Kulaklık gibi çıkışlarında da aynı sesi veren tek cihaz bence ketrondur. Ben de senin gibi 3x kullanıyorum soundundan memnun değilim.

Arkadaşlar çıldırmak üzereyim ya. Bu ön kulaklıktan aldığım ses tonlaması ve ses temizliğini arkadaki çıkışlardan asla alamıyorum. Yani kulaklık çıkışından alınan sound çok güzel ama arka çıkışlardan alınan sound aynı teneke onu nasıl ayarlayabiliriz. Ne yaptıysam olmuyor Maxx Master Eq dan bile ayarlıyorum asla aynı ton değil delirtecek beni bu 3x
bunun icin cildirmana gerek yokki bu butun cihazlar icin gecerledir,sadace korg ait bir sey degil,kulaklikla kullandiginiz herseyde ayni seyi yasarsiniz hele birde iyi bir kulakliginiz varsa,televizyondada aynidir,telefondada bilgisayardada.herzaman temiz ve akici bir ses tonu olur.buda normaldir.bence uzme kendini bu kadar.kullandigin tesisat iyiyse bir sorun yok demektir....

önce sağlam tesisat al