• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA3X ve PA 800 İÇİN 256 MB EMO SET HAZİRANDA PİYSADA OLACAK

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 7K
Cevap: PA3X ve PA 800 İÇİN 256 MB EMO SET HAZİRANDA PİYSADA OLACAK

tesekurler

pa3x emo usb = a2000 emo usb cogu hersey aynı :D a2000 alın gıdın D:

hep para tuzağı başka bişey değil

emo bu işin piri tamm eco usbde iyidir ama emrah beyin üstüne yok pa3x için dört gözle bekliyorum bilgiler için teşekkürler

hep para tuzağı başka bişey değil

Aynen her şey para tuzağı... EMO önce X1 lere hazırladığı ve X1 in satışının azalması üzerine güncellemesini yarım bıraktığı EMO EXB un güncellemesini bi tamamlasın... da ondan sonra yeni USB çıkardım bunu da dinleyin alın demeye yüzü olmalı........aletin satışı yavaşlayınca güncellemeyi hemen kestiği için ARDINDAN GELEN OLUMSUZ olumsuz eleştiriler yüzünden de sitesini de 2 yıl kapatmıştı...

e..şimdi ne olcak... SİZE EMO NUN X1 İÇİN X1 de EMOUSB alan arkadaşlar size bi final güncellemesi yapıyım HAKKINIZI HELAL EDİN.. deyip; ismi boş çıkan ses, ritim ve loop larıda silip 4 tane ritim yazıp koyamadı...yani sonuçta sıfırdan ses ve ritim yapmıyacaktı yani..bu çok zor bi olaymıydı ki..X1 cileri koyup kaçtı....yarında bu aletin satışı azalınca helalleşmeden koyup kaçmayacağını nerden bilcez ki..????

ki ben para verip USB yada BORD a para verip alıyorum.. bazı ritim, sesler in ve ya loop larin adı yazacak ve içi boş çıkacak... ben neden para veriyim ki o zaman adamların işine ve müşteriye verdiği saygı ve değeri de anlıyorum...

bir de zaten USB cilerin çoğu mesela PA-80 yaptıklarına az bi şey ekleyip çoğunu editleyip ...fazla bi katkı yapmadan X1 E koyup, sonrada onu yine PA-800 e uyarlayıp..aynı yemeği ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar...

kardeşim artık X X3M REMDE YUKSEK..ŞÖYLER 2-3 OKTAV Bİ SES YAPINDA..DO ZURNA, SOL ZURNA MUHABBETİ BİTSE NASIL OLUR..??

ki X3 kulanıcısının hepsi de aynı PA-800 setini kullanıyor..yani doğan görünümlü şahin misali diyorlar... ya kardeşim X3 de kit ve seslerde fark olmayacaksa NEDEN X3 veya X3 USB.si ni alıyım ki...????

Moderatör tarafında düzenlendi: