• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA3X ve PA 800 İÇİN 256 MB EMO SET HAZİRANDA PİYSADA OLACAK

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 7K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
MERHABA ARKADAŞLAR DÜN SAYIN EMRAH BEYLE (EMO) TELEFONLA YAPMIŞ OLDUĞUM GÖRÜŞMEDE BÖYLE BİR ÇALIŞMANIN OLDUĞUNU ve BU ÇALIŞMANIN HAZİRAN AYININ ORTALARINDA ÇIKMASI PLANLANDIĞINI SÖYLEDİ.ANCAK BU SET İLK OLARAK PA3X İÇİN OLACAĞI ve DAHA SONRA PA 800 İÇİN DÖNÜŞTÜRÜLECEĞİNİ SÖYLEDİ BUDA ÇIKTIKTAN 1 veya 2 AY SONRA OLACAK SET İÇERİSNDE YİNE ÇOK KALİTELİ SAMPLELER ve RİTİMLER YER ALACAK TABİKİ CİHAZLAR ARASINDA SOUND FARKI OLACAĞINIDA KONUŞTUK YANİ HER İKİ CİHAZ AYNI SETİ KULLANSA BİLE ARALARINDA SAUND FARKI OLACAK ZATEN OLMASIDA LAZIM SONUÇTA OZAMAN NE ANLAMI KALIRDI PA 3X SİN DEĞİLMİ ÇALIŞMALARDAN SÜREKLİ BİLGİLENDİRMELER YAPILACAKTIR.

SAYGILARIMLA..

Cevap: PA3X ve PA 800 İÇİN 256 MB EMO SET HAZİRANDA PİYSADA OLACAK

hayırlısı olsun.inşallah kullanıcılarda düşünülüp fiyatta çirt taraflı uygunluk düşünülür..bu sektörde tekellik aldı başını gittii...

256MB BOMBa GIBI BI SET OLACAGNA EMINIM

SET TAM OLARAK 256 MB OLMAYACAK ARKADAŞLAR HERKES YİNE VAZGEÇMEDİĞİ SESLERİ RTİMLERİ SAKLAYABİLECEKLER YAKLAŞIK 180 veya 200 MB OLACAKTIR.BU DAHA İYİ KULLANICILAR İÇİN EMRAH BEYLE FİYAT KONUSUNDA BİRAZ KONUŞTUK AMA FİYATIN DAHA BELLİ OLMADIĞINI ANCAK FİYATIN ÇOK UYGUN OLACAĞINI ÖZELLİKLE BELİRTTİ BUDA ÖNEMLİ BİR NOT

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar öbür set süperdi.çok memnun kaldık.herhalde bundanda çoooooook memnun kalırız.??????????????????????????????????????????????????????????????????????.hayırlı işler.

o sette artık bi 300 euro falan olur diye düşünüyorum ama yinede bilgiler için teşekkürler arkadaşım

en iyi set eco usb erkan settir.emo falan anlamam

emo bu işin piri tamm eco usbde iyidir ama emrah beyin üstüne yok pa3x için dört gözle bekliyorum bilgiler için teşekkürler

Pa3x için emo usb kesin çıkacak mı belli değil. Çünkü emo usb işini askıya aşdı korg için.

256mb pa 800 için set arıyorum ne demo ne bişe hiç bişe bulamadım