• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa50 pa60 pa80 kartsız set

abdurrahman

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800
buyrun arkadaşlar pa50 pa60 pa80 serileri için kartsız set öncede vermiştim ama bunda yenilikler bakarsınız işinize yarar

Ekli dosyalar

• APO_NAME.KARTSIZ.rar
    513.3 KB · Görülen: 1,238
Teşekkürler apo abi ellerin dert görmesin

Cevap: pa50 pa60 pa80 kartsız set

paylaşımın için teşekkürler

tesekkürler..

arkadaşlar teşekkürler benim bir sorum olacak pa80 de kartım takınca oyun havası ritiminde ötme ve tuhaf ses çıkarıyor arıza sesi neden yapar çıkarıp takıyorum kesiyor ama tekrar akorlara bastığımda yine yapıyor :(.birde sol hoparlöründen ses gelmiyor aldığım kişi ben bilmem dedi neden olur herhangi bi ayarı varmı acaba lütfen yardımcı olursanırz tşk...son olarak orgumda hiç konuşma sesler yüklü değil hoppa koçum sabahlar olmasın vbs.vs.bunlarda dertlerim arasında şimdideden çok çok tşk ederim...

kartlarda entegrelerin lehimlerinde soğuk lehim oluşuyor ondan yapar yani sana dtl yolu görünmüş 50 tl yapıyorlar gene vicdanlı adamlar adanada bir tamirci var yok 3 blokun entekresi yanmış yok 4 blokun entekresi yanmış 100 150 kakalıyor oysa entekre yanma olayı yok kartlarda sadece soğuk lehim onuda sıradan lehim tabancasıyla yapamıyon onun tabancası özel zaten onuda alırsam türkiyede bedava yapacam kart tamir işini sadece kargo parası vereceksiniz

saolun allah razı osun

arkadaşlar ben milastan piyanist bircan bana yardımcı olursanız çok sevinirim bende .pa 60 var bana burdur ve antalya yöresi teke ritimlerine çok acil ihtiyacım var şimdiden teşekkür edrim