• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500 hakkında soru

bybaro59

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar ben pa500 alcam ama düğünlerden nasıl iyi mi kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok ama çok memnun olurum.

Cevap: Pa500 hakkında soru

pa800 daha iyidir

2.000 tl nakitim var sadece :S

pa600'ün satışa çıkmasını bekleyin...

Adam 200o liram var diyo cevap pa 800e bak adamın parası olsa zaten sormaz gider direk 3x alır soruya cevap verin

Adam 200o liram var diyo cevap pa 800e bak adamın parası olsa zaten sormaz gider direk 3x alır soruya cevap verin

Emrin olur paşam soruya cevap verelim :D ... Arkadaşım yenisiniz bu sitede galiba uslubumuza dikkat edelim kimseye emri vaki konuşmayalım.Düzeyli bir paylaşım sitesi burası..Ayrıca pa800 al demesi ise muhtemelen ona bir üst versiyonu alması yönünde fikrini sunmuş olmasından kaynaklı..Muhtemelen soru soran arkadaşın daha iyi bir klavyeyi alması yönünde olmuş olamaz mı? Evet 2000 TL si vardır belki gider 1500 TL kredi çeker ya da borç alır belki bu tavsiye ile gidip pa800 ü alabilir...İlerleyen zamanlarınızda sitenin ne denli hoş bir site olduğunu kimse ile tartışma yaşamadan konuların görüşüldüğünü zaten kendiniz görürsünüz.Burada hepimiz bir arkadaş bir aileyiz daha relax olun. Saygılarımla

2006 yılından beri bu siteye girmekteyim konular hep böyle açılır 2 org arasında soru sorarız cevap gider bir üstü söylenir sonra altına biriside onu alacağına bunu alder konu karışır buna örnek olarak birisi bk5mi pa500mü diye sormuş millet pa800le bk5i kıyaslarken birbirine girmiş o yüzden sorulan sorulara mantıklı cevap verelim muhtemelen arkadaş 2000 lirayı zorlayarak çıkartıyordur ona yardımcı olalım zamanında bende i30mu yamaha a1000mi diye sormuştum herkesin cevabı pa80 al zaten o paralara çıksam en kötü 55tr alırım bizde biliyoruz pa80in iyi olduğunu bun u anlatmak istedim bozulmaya gerek yok emrivaki konuşmada yapmadım adamın kafasını bulandırmamak için sorulara cevap verelim yazdım.