• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500 seti pax2 ye yükledim org oyuncak oldu

• Konbuyu başlatan laptop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 5K

laptop

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Pa500 seti pax2 de denedim böyle berbat tonlar olamaz bence pa500 kullunanlar kartsız set kullansın o zaman orkun tonları biraz düzelir bence pa500 e yeni osve backup yapmaları lğzım yani baykal usb yada buli usb yi eklesinler o zaman pa500 tutulur

Cevap: Pa500 seti pax2 ye yükledim ork oyuncak olsdu

yani sende mersedese reno lastiği takmışsın arkada olurmu 2x e 500 seti

pa500tr basit bir org değildir laptop
pa500tr zaten tutuldu ilk zamanlarda tutulmamıştı şu an piyasada oldukça pa500tr var,
bu arada pa500tr yi pa2x de orjinal dinleyemezsin ancak çevirme bakuplarla dinleyebilirsin oda orjinalinin dışında sesler çıkarak dinleyebilirsin,
mantıken düşünürsek pa2x gibi bir org kullanırken pa500tr ye berbat demek yanlış olur,ne yani pa500tr pa2x gibi kalitelimi olsaydı,zaten pa2x si dinledikten sonra pa500tr den zevk almazsınız,pa2x kalitesinde olsaydı şimdi sizin elinizde 500tr olurdu,aradaki fiat farkı büyük bir uçurum,bunlarıda dikkate almalısınız,
yorumlarımızı cihazın parasına göre yaparsak çok daha iyi olur,
pa500tr kullandım yabana atılıcak bir org değil,parasına göre gayet kıullanışlı ve özellikli bi org bence

hayır ben pa500 berbat demiyorum içindeki set berbat diyorum içindeki seti yeniden düzenleseler darbıka tonlarını seslerini mesela baykal seti kullansaydılar o zaman pa500tr 1numara olurdu turkiyede bunu yapabilirler

ee sonuçta biri reno kangoo diğeri fluance :) Bırakında estetiklik olsun :)

bence pa500 fiyatına gore cok guzl alet kım ne derse desın hele seco kardesmızın yaptıgı backup lardan sora bende super oldu bence pa50 55 den guzl pa80 e yakın bır alet

Cevap: Pa500 seti pax2 ye yükledim org oyuncak oldu

eyvallah abi doğğrudur benim backup uçurdu aleti :D

mesela pa500 oriental a pa500 tr den daha güzel set yüklemişler yani pa500 oriental ın darbıka tonları daha güçlü geliyor sahneyi doyuruyor

hocam senin yaptığın bi abimi hatırlattı bana :) çanakkaledeyken 2003 senesi, bi abimiz pa 80 aldı ki ozamanlar pa80 in üstüne yok... neyse birkaç düğüne gitti sonra bide baktım i4, is40, is30 ritimlerini editlemiş alete :) abi bune dedim. ya vuralcım sorma dedi birsürü para verdik onpara etmezmiş bu alet :) :) bende kendim set yaptım dedi. ama ritimleri bi dinle.. rezillik :)

Laptop rumuzlu arkadaşın canı sıkılmış bakmış herkes bir konu açıyor :) :) :) Yahu arkadaşım sen kaç tane pa500tr setini pa500tr üzerinde denedin de sonra tutup bunu pa2X üzerinde deniyorsun..Pa500 oryantel diyorsun tabiki oradaki darbukalar falan daha değişik olacak adamlar o orgu arap ülkelerine pazarlıyor..Sana tavsiyem oturup pa80 ve pa60 pa55 setlerini al orga tek tek yükle sonra onları editle ve balans ayarları ile oyna sonra pa500tr orgu güle oynaya kullan ..