• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500 seti pax2 ye yükledim org oyuncak oldu

• Konbuyu başlatan laptop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 5K
Cevap: Pa500 seti pax2 ye yükledim org oyuncak oldu

hayır ben pa500 berbat demiyorum içindeki set berbat diyorum içindeki seti yeniden düzenleseler darbıka tonlarını seslerini mesela baykal seti kullansaydılar o zaman pa500tr 1numara olurdu turkiyede bunu yapabilirler

pa500tr de 1 tane set yok hocam :)
70 80 tane set var ortalıkta

her türlü ses ritim kit v.s editlemeyede müsait,onuda kullanıcı yapacak yapamıyorsa sıkıntı kullanıcıdadır,ritimi sesi kullanıcı yapar yapamazsa orga laf eder,yapamadığı için sağa sola yerine orga saldırmak olur,

şu trakya müzik sitesinde tüm orglarla ilgili ritim yazma ses editleme v.s gibi yığınla video konular var,halen bazı arkadaşlar kendilerini tembel alıştırmışlar konuya bakarak bişeyler yapımda madem bu işi yapıyorum bişeyler öğrenim demezler,
bu işi yapacak olan herşeyden önce bu işleri öğrenmesi gerekir,

ritim yazmaya çalıştınıdınızda org mu yazmadı,
ses yazmaya çalıştınızda org yazmadı,
diğer editleri yaptınızda orgmu yapmadı

tam tersi
ritim yazmayı bilmiyorsan org ne yapsın
ses yazmayı bilmiyorsan org ne yapsın
diğer editleri bilmiyorsan org ne yapsın :)

parasına göre org var kalite var,saundunu ritimini bilmem neyini beğenmedinmi cebine davranıp biraz para çıkarıp istediğini alabilirsin,bazılarına bakıyorsun,adam sıfır pa500tr alıyo ama pa3x teki özellikleri bekliyo bu tarz insanda çok,aradığı özellikleri bulamayınca 5 para etmez diyor,eeee sen zaten kaç para verdinki 2 lira verdin tabi 5 para etmez :)
hala piyasada pa3x le 500tr yi
pa2x le pa55 tr yi

pa55 tr ile i30 kıyaslayan insanlar var bence bu insanlar hiçbir şeyden anlamayan boş yazı yazan insanlardır,
yanlış anlamayın buradan kendinize pay çıkarmayın çoğu sözlerim size değildir,:)
piyasadan biraz bahsedeyim dedim :)

anlamadınız galiba demek istediğimi şöyle anlatıyım pax2 ye angi usb yi yüklersen ork değişir başka bir ork olur darbıka tonları değişir ses tonları değişir mesela pa600 de bu olayı yapabilirsin ama pa500tr de bu olay yok benim çabam bu olayı gerçekleştirmek yada ana bayinin pa500tr yi yeniden düzenlemesi yeni os ve backup yapmaları benim çabam bu

anlamadınız galiba demek istediğimi şöyle anlatıyım pax2 ye angi usb yi yüklersen ork değişir başka bir ork olur darbıka tonları değişir ses tonları değişir mesela pa600 de bu olayı yapabilirsin ama pa500tr de bu olay yok benim çabam bu olayı gerçekleştirmek yada ana bayinin pa500tr yi yeniden düzenlemesi yeni os ve backup yapmaları benim çabam bu

yok hocam sizi anladım,:)
siz beni yanlış anlamayın diye önceki yoruma not düşmüştüm,biraz konu ile ilgili piyasada olanlardan bahsettim kısaca,
size lafım yok,:)
bu saatten sonrada pa500tr ye çalışma olmaz hocam pa600 yeni çıktı,pa500tr ye çalışma yapılırsa pa600 satışını engeller,

Cevap: Pa500 seti pax2 ye yükledim ork oyuncak olsdu

daha önceden pa500tr kullanıcısı olarak denemedigim set kalmadı kendi üzerindeki sesler ve ritimler gayet başarılı ve doyurucudur tabiki fiyatına göre

pa500 tr ye pa800 nin os unu yükleyip 16 mb set yapabilirmiyiz acaba

pa500 tr ye pa800 nin os unu yükleyip 16 mb set yapabilirmiyiz acaba

pa 500 e internette 800 os yükleyip ekranıda renkli ekran yapmışlar hatta 256 mb ram bile takmışlar bu orgda ram yeri falanda var ama nasıl yapıldığını kimse bilmiyor

pa500tr ye pa800 os yuklemeyi denedim malesef sonuç başarısız

pa500tr ye pa800 os yuklemeyi denedim malesef sonuç başarısız

hocam yazılımlar farklı olduğu için okuması imkansız,
pa500tr dışarıdan yüklenen hiçbirşeyi kabul etmez kapalı bir org,
ancak yeni yazılımla bişeyler yaparlarsa öyle yüklenir oda imkansız çünkü pa600 çıktı,yeni org çıkınca eskiye çalışma yapılmıyor maalesef,yapılırsa zaten yeni orgun satışını engeller

pa80 e yazılım yükleniyorda pa500 yazılım yüklenmemesi çok saçma bence pcm yüklemeli os çıkarsalar bu çok güzel olurdu

pa80 e yazılım yükleniyorda pa500 yazılım yüklenmemesi çok saçma bence pcm yüklemeli os çıkarsalar bu çok güzel olurdu

yazılım yükleniyor,yeni yapılan tüm yazılımlar yükleniyor ama kendi yazılımı,2 adet kendi yazılımı var pa500 trnin,her orgun kendi özel yazılımı işletim sistemi vardır,her birinin yazılımı farklı olduğu için birbirlerini desteklemezler,pa80 e pa800 işletim sistemini yükle bakalım yükleniyormu,kesinlikle yükleyemezsin,okumaz

pa80 sample bi org,pa500tr kapalı bir org

pa80+ pa55tr
pa800 + pa500tr

pa500tr zaten sample yüklenilirse 800 den farkı kalmaz o zaman pa800 ün çıkması çok saçma olur,
korgun stili belli,
pa80 sample pa55tr kapalı
pa800 sample pa500tr kapalı,