• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500 Tr Aldım..

seco_35

Paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X
pa500 tr 2 gün önce aldım.orga alışma aşamasındayım üstündeki ritimler 9/8 ler hariç süper sesler de keza öle.set yükliyim dedim 3-4 tane buldum sd carta attım set ein üstüne gelip load dedim yükledndi bukadar basit ama nedense sadece enstrmanlar gldi ritimler aynı kaldı :) ama yüklemek çok kolay seri bi alet biraz alışıyım demo yapabilirm.Birde elinde güzel bir seti olan abimiz paylaşırsa sevinirim saygılar...

Cevap: Pa500 Tr Aldım..

Orgunuz hayırlı olsun, hayırlı işler.

hayırlı olsun kardeşim

pa500 tr 2 gün önce aldım.orga alışma aşamasındayım üstündeki ritimler 9/8 ler hariç süper sesler de keza öle.set yükliyim dedim 3-4 tane buldum sd carta attım set ein üstüne gelip load dedim yükledndi bukadar basit ama nedense sadece enstrmanlar gldi ritimler aynı kaldı :) ama yüklemek çok kolay seri bi alet biraz alışıyım demo yapabilirm.Birde elinde güzel bir seti olan abimiz paylaşırsa sevinirim saygılar...

darkres kardeşim ilk önce orgun hayırlı olsun,,belki yüklediğin seti yapan arkadaş rtmleri hoşuna gitmiş ise orgun,sadece seslerde oynama yapmış olabilir,o yüzden rtmler aynı olabilir,

Kardeşim yeni klavyen hayirli uğurlu olsun iyi günlerde kullanman dileği ile bende setler vardi bakayim bulabilirsem paylaşayim belki işine yarar.sen aldin darisi feraza hocamin başina.kendisi de en kisa zamanda alir inşaallah

inşallah abiler saolun..sorunu çözdüm kendi ritimleri kalıyo yüklenen ritimler orgun hafızasına gelio buldum ritimleri yeni yüklediim setlerle saydığım kadar 177 ritim oldu alet süper sesler süper herkese tavsiye ederim pymmemo abi snde bulabilrsn setleri yükle bi bakıyım nasıl set yüklemeyi öğrendim çok kolay sd karta atıorum seti sonra seti seçip load basıorum 1 dk sürmüy yüklenio hemen en güzel yönüde bu aletin :)

arkadaşla bende pa 500 batı aldım ama türk sesleri nasıl yükleyebilirim yardımcı olurmusunuz

hayırlısı olsun güle güle kullan inşalla :)

pa 500 kullanan arkadaşlar alet nasıl tafsiye edermisniz.mikrofon özelliği varmıdır.almayı düşünüyorum ama çekincelerim var.pa 800 ritmlerini okuyormu.
orgun hayırlı uğurlu kardeşim.güle güle kullan.

arkadaşla bende pa 500 batı aldım ama türk sesleri nasıl yükleyebilirim yardımcı olurmusunuz

hocam pa 500 batı orguna türk sesler yükleyemezsiniz maalesf,cihaz kapalı olduğu için sampler olmadığı için atılamıyor