• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500 tr ''seco set+midi arşivim''

Cevap: Pa500 tr ''seco set+midi arşivim''

seco şu midileri atmayacakmısın kardeşim akşama nişana gitçem hadi allah rıza için lütfen abdullahcelik1912@hotmail.com at şu adrese rica ediyorum kardeşim .

Değerli kardeşim ben pa500tr yi yeni aldım fakat elimde doğru düzgün bir set yok senin setleri indirmeye çalıştım ama az gördüğüm için yani biraz görme engelli olduğum için kusuruma bakmayın indiremedim. Bana bu konuda açıklayıcı bilgi verirseniz size minnettar kalacam ve şunuda bilinki aldığım bu setleri ve midileri kimselere vermeyeceğim. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Lütfen bu konuda kusuruma bakmayın. SAYGILARIMI SUNARIM...

değerli kardeşim ben edumank rumuzlu kişiyim size saygılarımı sunarım korg pa 500 TR yi yeni aldım ve şuan üzerinde işe yarar set yok sizin arşivinizden mümkünse faydalanmak istiyorum ama verdiğiniz linklerden hiç set ve midi indiremedim kısacası ulaşamadım. Gözlerim az gördüğü içinde çok zorlandım biraz görme engelliyim. Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz inanın size çok minnettar kalacağım ve şunuda söyleyim aldığım bu setleri ve midileri asla kiselere vermem bundanda emin olun. Hatta Bu orgu satsam bile. Meil adresim edumank@hotmail.com SAYGILARIMI SUNARIM...

muhterem kardeşim göterdiğin linklerde hiç bir arşive ulaşamıyorum belkide az gördüğüm için göremediğim ve yapamadığım bağzı işlemler olabilir lütfen bana yardım edin çok acilen bekliyorum. SAYGILARIMLA

MUHTEREM KARDEŞİM SELAMLARIMI SUNARIM Arşivinden yeni aldığım korg pa 500tr orgum için programlar alacaktım ama sanırım vermiş olduğun linklerde bir takım problemler var. Yinede teşekkürler...

link ölü
bir el at seco kardş

Linkler ölü, konuyu kapatinda millet bari bosuna ugrasmasin!

Arkadaşlar rica ediyorum bari önceden indiren arkadaşlar bi yere upload edip paylaşsınlar. Linkler ölü...

link ölü....

Moderatör tarafında düzenlendi: