• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500 Tr Zurna ile Halay bakın zurnaya :)

seco_35

Paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2WeO1BeTgqw&feature=relmfu]Korg pa500tr zurna saz halay deneme - YouTube[/ame]

Cevap: Pa500 Tr Zurna ile Halay bakın zurnaya :)

sinek vızıltısı =)))))))

hakikaten kötü geliyor sesler...

zurnanın hiçbir cazibesi yok bencede,yada bize öyle geliyor..

kardeşim bu aletin zaten zurnası fazla iyi değil zurna gibi gelmiyor çok sade zaten bu sampleleri atan adamları anlamıyorum bitane edi zurna koysalar ne olacak herneyse ben o sorunu zurnanın altına düdük sesi varya onu koyarak çözdüm beni idare ediyordu ayrıca bağlama seside çok sırıtmış reverb delay ayarlarını falan yap mesela 800 setindeki bağlama seslerinin performancelerini yükle sonra orgun kendi bağlama seslerini o performancede dene çünkü genelde ayarları çok iyi yapılmış oluyor 800 setlerindeki seslerin öyle öyle editlemiştim ben benim kendi uğraştığım backup vardı eğer bilgisayarda varsa koyarım siteye paylaşım için teşekkürler

şimdiye kadar olanlardan iyi ama fazlası yok bu kadar :D

zurna sesleri berbat ayrıca bu aletin genel soundunda da bir yapaylık var sesler doğal değil
davullar darbukalar benzemeye biraz uzak sadece andırıyor:) çocuk orgu yada öğrenci orgu gibi bir şey bu

Okadarda değîl piyanistşantör abi zurna hariç herşey var cihazda okadar zamandır inceliyorunda saund da var ama saund un rengi yok nasıl söyliyim ziyafet tadında bır yemek sunulmuş ama tuzu yok

sende aynısını söylüyorsun işte:) ben şu ses bu ses ritim mitim yok demedimki var ama hep bir şey eksik piyasadaki bazı aletler gibi bu eksiklik insanı hasta eder.ayrıca klavyesi falan da berbat aman benden uzak dursun aynı paraya daha iyi alet alma şansı varken bu orgu almak ilginç :) bu aleti alana kadar pa80 yada sx3000 alınabilir

a1000 yamaha zurnasi bile daha iyi