• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA500TR Aldım :)

• Konbuyu başlatan mpmyo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 5K

mpmyo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 V.2 256MB
KORG PA80 İLE 500TR arasında çok kalmıştım... gittim pa500tr aldım... hayırlı olsun demek yok mu ? bu arada konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın :)

Cevap: PA500TR Aldım :)

hayırlı olsun arkadaşım iyibir seçim yapmışsın.

Legatolu synth ve kemanlarına hastayım o cihazın. Hayırlı olsun.

Bn aldm bi hafta sonra sattım sample olayı yok 80 taş gibi makina keşke onu alsaydin . Hayirli olsun :))

Bencede yanlış yapmışsın.Pa80 aldığın cihaza on basar.Gerek sample okuma,gerek sağlamlık ve tuşe kalitesi ve ses kartı kalitesi yönünden pa500 den çok üstün bir cihaz bence

İyi halt etmişsin. Şevkini kırmak istemem ama memnunsan kimseye söyleyecek laf bırakmamışsın almakla. Hoşnut olmaya bak gerisini boş ver..........

teşekkür ederim herkese.. cihazdan memnunum. ev kullanıcısıyım.. hoşuma gitti.. ilk aldığım gün sevmedim ama arkadaş içine bir set attı ki sormayım... süper.. yedeğini alıp siteye de atıcam... özellikle elektro sesler şahane... pa500 den böyle bir ses beklemıyordum... ancak gel görki ritimler biraz gıcık :)

teşekkür ederim herkese.. cihazdan memnunum. ev kullanıcısıyım.. hoşuma gitti.. ilk aldığım gün sevmedim ama arkadaş içine bir set attı ki sormayım... süper.. yedeğini alıp siteye de atıcam... özellikle elektro sesler şahane... pa500 den böyle bir ses beklemıyordum... ancak gel görki ritimler biraz gıcık :)

Seti bekliyoruz eğer atarsan çok makbule geçer :)