• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA500TR Aldım :)

• Konbuyu başlatan mpmyo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 5K
Cevap: PA500TR Aldım :)

estağfurullah... öyle düşünmeyin... internete pek ulaşamıyorum.. evimde net yok maalesef... ALLAH tn bir aksilik çıkmazsa yorgunda olsam bu akşam internet kafeye gider atarım (kesin :) :D)[/QUOT

Hani aticaktın yine ektın bizi ümdi kestım :(

Cevap: PA500TR Aldım :)

hayırlı ve ugurlu olsun
her prof cıhazın yerı ayrıdır
işlemesını bılırsen tabırı caızse aglatırsın cıhazı
ilerıde sample seslere dahada cok ıstek duyacaksın ozaman pa 800 yada 3x gıbı bır cıhazla ileriersın
yaptıgın bırseyden asla pısman olma eger muzıgı sevıyorsan bu cıhaz sana bı basamak olur
tekrar hayırlı olsun derım

teşekkür ederim... bu yoruma şöyle katkı sağlayayım : ilk orgum ringway tb800a idi :) isinci orgum roland g-600 idi :) üçüncü orgum pa55tr idi :) son olarakta pa500tr aldım... bakalım bidahakine hangisine kısmet olacak...ama pa500tr yi çok karalıyorlar... bene güzel bir org... düğüncüyede sahneciyede ev kullanıcısına da fazla fazla yeten bir org... genel olarak zurna seslerini beğenmedikleri için kötülüyorlar.. ama bağlama ve elektro sesler çok güzel.. kim ne derse desin pa500tr pa80'ı sollar... neden mi ? çünkü son aldığım pa55tr var idi.. onu ben çöpe attım.. neden mi? anakartı düştü... adamlar daha önce silikonla tutturmuşlar ve 1300 tl yi ben 1 ay önce çöpe attım... pa80 lara baktım bir kaçtane... hepsi tamir görmüş yıpranmış.. ama dışarıdan baksan tertemiz gibi.. pa500tr lerle çok oynanmadı hala... çoğunlukla temiz.. örnek verecek olursan pa500ü bu fiyat aralığında beğenmeyenlere şu sorum olacak ;

Kaliteli ama boyalı ya da kazalı arabayı neden almıyorsunuz ? Çünkü elinizde patlar... İşte pa80 nın durumu da bu :)

İzmirliPiyanist işte set :) :

Moderatör tarafında düzenlendi: