• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500tr fabrika ritimleri....

baybozkurt

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Slm ardakaşlar;

Elinizde Pa500tr nin orjinal yani fabrikasyon ritimleri varsa ve paylaşabilirseniz sevinirim...

Saygılar...

Cevap: Pa500tr fabrika ritimleri....

konuda iki adet link var pa500tr fabrika ritimlerinden bank1 ve bank2

convert ve düzenleme konusunda yardımcı olabilirim.

Convert programı olarak style works 2000XT diye bir program var elimde hocam bi iş yaparmı?Ertan ustaddan ses çıkmadı bende uğraşayım dedim.Yardımcı olurmusun konuyla ilgili?

ben pa500tr fabrika ritimlerinden döüşüme en uygun olanları roland stl formatına dönüştürüp sana göndereyim. bir ritimi iki farklı şekilde göndericem birinde perc kanalı oalcak acc6da diğerinde sadece drum kanalı olacak. biraz zaman tanı bügün yada yarın konuya ekleyeyim. bk5 deki neticesine göre hareket ederiz . sanada ayrıntilı sekilde anlatırım sende çevirirsin. ama şunu hiç unutmamak lazım style works sadece formatı dönüştürür ritimin doğru okunma garantisini vermez .ritimi dogru okutacak yada alete okumayı biz öğteticez

Ok katip üstadım, sen ayarla 2 farklı şekildeki ritimleri bana gönder.Hemen deneyip sonucunu görelim daha sonra ben çevirme işlemlerine devam ederim ve sonundada paylaşırız...

saygılar..

Ok katip üstadım, sen ayarla 2 farklı şekildeki ritimleri bana gönder.Hemen deneyip sonucunu görelim daha sonra ben çevirme işlemlerine devam ederim ve sonundada paylaşırız...

saygılar..

bu 2-4 oyun pa500tr perc kanalı sılindi yani ritimde darbuka falan yok.drum bass ve accler var .bk5 e yükleyip özellikle tr drum kit i secerek deneme yapabilirmisin. diğer bass ve accleri bk5 gm seslerini otamatik sececektir onlarıda kafana göre değiştirebilirsin .style make up bölümünden değişimleri yapabilirsin

diğer eklediğim ririmde aynı şekilde

Ekli dosyalar

• 2_4 Oyun 9_p00.rar
    10.1 KB · Görülen: 112
  • 24 cevo_p00.rar
    7.2 KB · Görülen: 94
Moderatör tarafında düzenlendi: