• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500TR İstek Yeni Roman Ritim

emirercanayar

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
....
Merhaba arkadaşlar, istek olan davullu roman ritimini hazırladım.

Ritimi buradan indirebilirsiniz:

Ritimi istediğiniz yere yükledikten sonra USER DK'daki kiti de son sayfanın son kiti olarak yüklenemeniz gerekiyor. Eğer kiti yüklemezseniz ritimden tam verim alamazsınız.

Ücretli ritim yaptırmak isteyenler telefondan ulaşsın lütfen: 0544 574 21 92

Video demosu aşağıdadır. Olumlu/olumsuz yorumları bekliyorum:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Ho_tI38oVgg]EMiR - Korg Pa500TR Yeni Roman Ritim [2011] - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa500TR İstek Yeni Roman Ritim

ilk teşekür benden olsun ritim gayet güzel doyurucu varyosyon 3asma davullar tırlamalar güzel oraya bir de acclerden birine ritimli roman gibi bir acc eklense harika olurmuş ben bunu yapabilirim ama genede süperr ellerine sağlık

ilk teşekür benden olsun ritim gayet güzel doyurucu varyosyon 3asma davullar tırlamalar güzel oraya bir de acclerden birine ritimli roman gibi bir acc eklense harika olurmuş ben bunu yapabilirim ama genede süperr ellerine sağlık

Evet taylan tarzı square lead koyacaktım ancak o varyasyon solo atmak için diye ayırdım o yüzden o şekilde bıraktım. Zaten bahsettiğin gibi bir synth altyapı 4. varyasyonda var hocam, oradan kopyalayabilirsin, isteğe bağlı tabi, herkesin müzik zevki farklıdır. Yorumun için çok teşekkürler hocam, beğendiğine sevindim.

bende indirdim denedim gerçekten de güzel olmuş kardeşim emeğine sağlık ama bişey sorucam benim bildiğim uzunköprüde studyo filan yok bu midi aranje işini filan nasıl yapıyorsun ? ritim için saol v1 tam roman işi olmuş :)

bende indirdim denedim gerçekten de güzel olmuş kardeşim emeğine sağlık ama bişey sorucam benim bildiğim uzunköprüde studyo filan yok bu midi aranje işini filan nasıl yapıyorsun ? ritim için saol v1 tam roman işi olmuş :)

Kendi imkanlarımla çalışıyorum üstad evde :) Home Studio tarzı sayılabilir. Zaten MIDI aranje için bir bilgisayar bir klavye yetiyor.

Ritimi beğendiğine sevindim, yorum için teşekkürler

tmm kardeşim anladım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

öncelikle tşkler hocam eline emeğine sağlık bende alet olmadığı için fl studio da denedim ritimi karışık bişeyler yaptım amatörce demosu:cool:

Ekli dosyalar

• emir 9.mp3
    1 MB · Görülen: 248

kardeşim öncelikle emeğine sağlık ritim güzel olmuş denedim gayet hoş ama sanki biraz sade gibi bikaç tane daha acc eklersen dahada güzel olur

emeğine yüreğine sağlık ustadım

Ritim güzel olmuş. Ellerine sağlık... Siteye temiz kayıtlısını koyarsan dahada iyi anlaşılır...