• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa500tr kullananlar buraya ....!!!!!!

Cevap: pa500tr kullananlar buraya ....!!!!!!

helal abilerim bayağ çoğalıyoruz

paxil1992 abi sana kaç defa söyledim git dene al pa500 süper alet al artık

Arkadaşlar askere gidecem yakında geldikten sonra 5 ay sonra yani KORG a geçecem aklımdaki ilk alet KORG PA55TR ama geçen de bir düğüne sevdiğim bir abim çağırdı aleti kullandım düğünde ama pek hoşuma gitmedi. Sound çok donuk geldi acaba bizim abinin mixer de mi iş yok yada seti mi kötü anlamadım pa55tr eski bir alet pa500tr de yeni aslında pa500tr de de gönlüm var ama o donuk sound beni biraz pa55tr ye yakınlaştırdı. SİZ NE DİYORSUNUZ PA500TR ÜSTADLARI? PA55TR Mİ? PA500TR Mİ?

bende varim .

iki aleti kullanmis biri olarak tartismasiz pa500 tr .

kardesim arkadas pa500 tr kullananlari sormus bende varim dedim bunda ne var ki herkesin dusuncesi farklidir paylasmak isteyen paylasir paylasmayan paylasmaz herkesin kendi bilecegi .

kardesim arkadas pa500 tr kullananlari sormus bende varim dedim bunda ne var ki herkesin dusuncesi farklidir paylasmak isteyen paylasir paylasmayan paylasmaz herkesin kendi bilecegi .

abi paylaşsan bi kaç kişiye yardımcı olsan ne olur ki neden paylaşmadığını anlamış deilim biz ne emekler vererek hazırladığımız şeyleri paylaşıyoruz seninde paylaşmanı istiyoruz yani bu kadar

Sağol kartal kardeş fikrin için set paylaşma işine gelince de henüz kararımı vermedim ama pa500tr alırsam eğer sen de setini paylaşırsan sevinirim yine de görüşüne saygı duyuyorum, duymalız seco kardeşim sonuçta kartal arkadaşın seti

Ben buradayım daha ölmedim ISPARTA SET ölsede .... :) en son kütahya set çıktı ve en düzgün set.

ISPARTA SET 6. Güncelleme neden durdu? Yazmak zorundayım: (1997 yılından bu güne 15 Yıl oldu) sayısız düğün ve sahne gördüm.9 tane beste yaptım.Şimdi gözde bir mekanda çalıyorum ve sanatımla repertuarımla ve ekipmanımla aranan bir piyanistim.Geçenlerde bir demo paylaştım,öylesine ... ritm ve multipad denemesi başarılı olmuştu.Neyse bizler işin teknik kısmıyla uğraşırken Dünkü çocuk çıkıp demezmi sen zayıfsın biraz galiba :) biz hakarete pek alışkın değiliz.

bu şekilde biryere varamayacağımızmalum. sahnede KORG PA 500 TR cihazımla esmeye devam ediyorum.KORG PA 500 TR için emek veren herkese,forum yöneticilerimize saygı ve sevgilerimle ....

Ben buradayım daha ölmedim ISPARTA SET ölsede .... :) en son kütahya set çıktı ve en düzgün set.

ISPARTA SET 6. Güncelleme neden durdu? Yazmak zorundayım: (1997 yılından bu güne 15 Yıl oldu) sayısız düğün ve sahne gördüm.9 tane beste yaptım.Şimdi gözde bir mekanda çalıyorum ve sanatımla repertuarımla ve ekipmanımla aranan bir piyanistim.Geçenlerde bir demo paylaştım,öylesine ... ritm ve multipad denemesi başarılı olmuştu.Neyse bizler işin teknik kısmıyla uğraşırken Dünkü çocuk çıkıp demezmi sen zayıfsın biraz galiba :) biz hakarete pek alışkın değiliz.

bu şekilde biryere varamayacağımızmalum. sahnede KORG PA 500 TR cihazımla esmeye devam ediyorum.KORG PA 500 TR için emek veren herkese,forum yöneticilerimize saygı ve sevgilerimle ....

keşke herkez bizim gibi paylaşımcı olsa abi iyi çalışmalar