• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa500tr odewin set (4 adet mükemmel ses)

• Konbuyu başlatan odewin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

odewin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
piano, bağlama, gitar
pa500tr için geliştirdiğim performans sesler.
Set içindeki seslerin tanıtımı için video hazırladım.

Önce videoyu izleyin, beğenirseniz alttaki linkten seti indirebilirsiniz. Setim 4 adet performans sesten oluşuyor. Keman sesinde breath controller kullanmadım. Keman orgun üzerindeki pitchbent ile mükemmel uyum sağlıyor. Breath controlleriniz varsa atın çöpe gitsin :)

Ekli dosyalar

• pa500tr ODEWIN.SET.rar
    2.1 KB · Görülen: 429
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa500tr odewin set (4 adet mükemmel ses)

Merhaba arkadaşım akşam okuldan eve geçince ilk işim indirip denemek olacak..Emeğin için teşekkür ederim.Saygılarımla

Merhaba arkadaşım akşam okuldan eve geçince ilk işim indirip denemek olacak..Emeğin için teşekkür ederim.Saygılarımla

Teşekkür ederim omunal. Bu arada meslektaşmışız. Bu meb'in interneti beni hasta ediyor. Öğretmenler odasından bile giremiyoruz.

Teşekkür ederim omunal. Bu arada meslektaşmışız. Bu meb'in interneti beni hasta ediyor. Öğretmenler odasından bile giremiyoruz.

Eeee arkadaşım sene sonu yaklaşıyor ya herkes yavaş yavaş şimdiden başladı notları girmeye :) Sen bir de mayıs sonunda dene bak bakayım o zaman sinir krizi geçiriyormusun geçirmiyormusun :D Benim görev yeri Hatay İskenderun branşta Teknoloji ve Tasarım...Saygı ve sevgilerimle .Sağlıcakla kalınız değerli meslektaşım...

Paylaşımın için teşekkür ederim.

Ben teşeküür ederim.

emeğinize sağlık paylaşımınıza teşekkürler

Ben teşekkür ederim.

ilk orgum olan pa 500tr için nevale topluyorum bu nevale çalışmama katkılarınızdan dolayı size de tesekkuru mınnet bılırım saygılar

ilk orgum olan pa 500tr için nevale topluyorum bu nevale çalışmama katkılarınızdan dolayı size de tesekkuru mınnet bılırım saygılar

saygılar bizden. Güle güle kullanın. Faydam olduysa ne mutlu bana.

Moderatör tarafında düzenlendi: