• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500TR Pad Seslerini Yükseltmek Nasıl Olur

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Arkadaşlar merhaba pa500TR de çözemediğim bir konu vardı onu sormak istedim.Normalde ritim ve seslerin ses düzeyleri ile oynayabiliyorum ama o bildiğiniz 127.nci seviyeye getirip artırmıyorum dikkatinizi çekeyim hatta ve hatta bu konu ile ilgili forumda bir açıklayıcı metnim var.Benim asıl sorunum pad seslerin ses seviyelerini de yukarı çekebilmek.Ama rica ediyorum sizlerden bunun için bana şu yolu tavsiye etmeyin : MENÜ---PAD---VOLUME---127 ...Çünkü bunu yapsam bile istediğim düzeyde ses artırımı yapamıyorum...Bunun başka bir yolunu bilen arkadaşlardan varsa bilgilerini rica ediyorum.Saygılarımla..

Cevap: Pa500TR Pad Seslerini Yükseltmek Nasıl Olur

Bildiğim kadarıyla bunun başka bir yolu yok kardeşim zaten öyle çok düşük değil ki pad sesleri 127 yapınca yetiyor.

Yok be kardeşim mesela bazı setlerden aldığım pad'ler varki gümbür gümbür ses verirken orjinallerde maalesef bu yok.Editleme ile ilgili ama çözemedim güzel kardeşim.Pad sesleri ritmin çok altında kalabiliyor ön plana çıkaramıyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

O problem aletin içindeki tr kitler ile ilgili dışardan attığın kitlerle yazılan yada tr kitlerin bazıları ile yazılan padler güçlü bazıları güçsüz tamamen kitlerle alakalı.