• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500TR Sahibi Arkadaşlar Baksın !

Cevap: Pa500TR Sahibi Arkadaşlar Baksın !

arkadaşlar adam bundan ekmek yiyor sonuçta ben saygı duyarım yapsın bir görelim nedir nasıl olcak geresi sana kalmış bişi ister paraya kıyar alırsın ister almassın ama bence buda büyük bir emek zaten arkadaş seti yapsada mutlaka bir demo yapacak ritimleri seti tanıtan ben sabırsızlıkla bekliyorum zaten alet tırmana tırmana bir yerlere geliyo bakarsın pa500 adına iyi şeyler olur
saygılar..:)

aynen kardeşim çok haklısın :)

2/4 veya 9/8 Yap Bi Dinliyelim

Devam edin arkadaşlar istekleri topluyoruz

Gerek yok yazma diyosun yani? tamam sana göndermiyorum yazdığım ritimi, isteyen arkadaşlara özel mesaj atıcam, kullanırsan da en adi şerefsizsin okey mi ?

kullanırsan en adi falan bunlar yanlış şeyler,bu tür üsluplar yanlış. beğenmezsen kullanmazsın isteyen kullanır falan dersin ama öyle şerefsizsin gibi ifadeler olmaz,o yüzden bu ifadeyi düzelt.

güzel bi 2/4 9/8 yap dinliyelim

seco kardeşim 2/4 org için baya var ama org ta davullu dolgun tonlu 9/8 ihtiyaçı var bana göre ...

Gerek yok yazma diyosun yani? tamam sana göndermiyorum yazdığım ritimi, isteyen arkadaşlara özel mesaj atıcam, kullanırsan da en adi şerefsizsin okey mi ?

kötü laf her zaman sahibinin olmuştur, bedava bi ton set te versen senin ve senin gibilerin setini asla kullanmam, yöneticiler böyle bir üsluba nasıl sessiz kalıyorlar onuda anlamış değilim. senin para kazanman için yaptığın beni rahatsız etmedi, 1 ay önce senden ben ve birkaç arkadaş 1 adet ritim yapıp hediye etmeni istedik, konulara yazıldı özel mesaj attık ama sen İLLA PARA dedin saygım var buna, şimdi kalkmış 1 örnek ritim yapayım ne olsun diyorsun, tekrar söylüyorum sen ve sen gibilerin setine ihtiyacım (ız) yok, şerefli beyefendi...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kötü laf her zaman sahibinin olmuştur, bedava bi ton set te versen senin ve senin gibilerin setini asla kullanmam, yöneticiler böyle bir üsluba nasıl sessiz kalıyorlar onuda anlamış değilim. senin para kazanman için yaptığın beni rahatsız etmedi, 1 ay önce senden ben ve birkaç arkadaş 1 adet ritim yapıp hediye etmeni istedik, konulara yazıldı özel mesaj attık ama sen İLLA PARA dedin saygım var buna, şimdi kalkmış 1 örnek ritim yapayım ne olsun diyorsun, tekrar söylüyorum sen ve sen gibilerin setine ihtiyacım (ız) yok, şerefli beyefendi...

tamam yollamayacağım zaten sana ritimi niye hala yorum yazmaya devam ediyorsun ki ?

Arkadaşlar istekte bulunanlara teşekkürler, Davullu 9/8 ritiminde karar kılınmıştır. Ritimi yazmaya başladım, tamamlayınca demo yayımlarım, isteyen arkadaşlara da mesaj atarım ritimi

İyi çalışmalar

devam edin arkadaşlar istekleri topluyoruz

gerek yok yazma diyosun yani? Tamam sana göndermiyorum yazdığım ritimi, isteyen arkadaşlara özel mesaj atıcam, kullanırsan da en adi şerefsizsin okey mi ?

sayın emirercanayar sitede bu şekilde usluplar çok hoş şeyler değil lütfen yazılarımızı yazarken bunlara çok dikkat edelim ayrıca burası bir paylaşım sitesidir.burada herkes fikrini beyan edebilir.bunda kızacak bir durum yok hele hele insanlar bu şekilde ağır sözler söylemeye hiç gerek yok hepimiz senin yaptığın işleri yaptık yeri geldi bizlerde çok eleştirildik ama hiç bir zaman bu konuşmalar olmadı sanıyorum bundan sonrada tarafınızdan bu konuşmalar gündeme gelmeyecektir.şimdiden çalışmalarınızda başarılar dilerim

9/8 düz aksak ve taylan variationları içeren bi ritm olabilirse trakyadan bayağı para kazanırsın dostum eğer beğenirsek tabi