• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa55tr Bomba Set 2014 YENİİİ !!!!

Cevap: Pa55tr Bomba Set 2014 YENİİİ !!!!

seti indirdim..deneyip yorumlarımı bırakacağım..şimdiden teşekkür ederim..onlarca set var ama kimisinde rtimler süperken sesler yok kiminde sesler süper rtimler cacık..ama tabiki zevk meselesi.:)

tamam kardeşim dene bak yorumunu atarsın :)

bende şu an indirdim akşam eve gidince deneyecem. gerçekten pa55ler set konusunda çok kötü. umarım iyi çıkar ama Trakyalı müzisyen olarak 9/8 olmamasına üzüldüm :( umarım v2'sinde gelir bomba 9/8'ler. ellerine, emeğine sağlık.. deneyip tekrar yorum yazıcam.

sağolasın kardeşim yorumunu bekliyorum:)

Arkadaşlar 9/8 ritimleride var...

fuat bey kardesım oncelıkle ellerıne saglık ama fakat soyle bır sıkıntı var setı yukledım ama bazı ritimler bozuk calıyo mesele tef vurcagı yerde darbuka vuruyo ne yapmalıyım yardımcı olursan sevınırım

BAŞARILAR :)

öncelikte teşekkür ederim sağolun :) sanırsam pa55tr kullanıyorsun yapman gereken drumkitlerini değiştirmek kendi isteğine göre darbuka,def,zil davul gibi eklemeler yapabilirsin eğer nasıl yapıldığını bilmiyorsan söylersin anlatırım :)

Fuat Kardeşim v2 Setin Çalışmaları Ne Durumda Tahmini Bekleme Süresi Verebilir Misin ?

peki durum kıtlerı degıstıfım zaman nasıl edıtlıycem yanı nasıl kayıtedıcem tesekkurler :)

setin v2 çalışması devam ediyor ama malesef çıkış tarihi belli değil ama çok sürmeyeceğini söyleyebilirim bu arada FK.set'te 9/8 ritimler 10 adet kadar var ama diskete almamış demekki ben şuan kullanıyorum isteyenlere ayrı bi diskete atabilirim 9/8 ritimlerini saygılar :)