• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa55tr Bomba Set 2014 YENİİİ !!!!

Cevap: Pa55tr Bomba Set 2014 YENİİİ !!!!

1,değiştirmek istediğimiz ritimi seçin,

2,record basın,

3,curent style seçin,

4,menü tuşuna basın,

5.S.ELEM.CTL seçin

6,şimdi karşımıza seçtiğimiz ritimin kitleri akumpanyaları vs çıkmış olması gerekir,

7,değiştirmek istediğiniz kitin karşısındaki tuşa basın,

8,proğram basın (perfor yanındaki proğrama basın,)

9,ses bankalarının en sonundaki brass user dk tuşuna basın,şimdi pa 55 tr nin üzerindeki kitler görünecek denemk istediğiniz kiti seçin

10,exit basın

11,seçtiğiniz ritimin kiti değişmiş olacak,bu arada ritimi start basın ritim çalsınki kit değiştiği zaman ritimde değişecek bu şekilde kitleri deneyerek istediğiniz kiti seçin,

12,istediğiniz tonu yakaladığınız zaman,wirite tuşuna basın,

13,page + basın

14,ritime isim verin(tempo tekerleğini kullanarak)

15,enter basın

bu şekilde rtimin ktlerini değiştirmiş oluyoruz,diğer ayarlarıda değiştirmek istersek ben sadece kiti örnek verdim,menü tuşuna basarak guantıze v.s ayarlarınıda siz kendinize göre düzenlersiniz kolay gelsin :)

ya ben seti yükledim ancak orgta bir sorun oldu. accomp ses kısmayı aşağıya indirdiğim zaman ritim duruyor. koma tuşu işlevini yapmıyor. virüs olabilir mi acaba? şu anda orgu kullanamıyorum hiç. üzerine başka bir set yükledim tekrar düzelir diye ama set yükleniyor ancak yukarıda yazdığım sorunlar hala devam ediyor. neden olmuş olabilir? nasıl düzeltebilirim orgumu?

fuat kardesım elıne saglık yapmıs ama aynı sorun hemen hemen bende yasıyorum ve setı yukledıgım zaman ne rıtım okuyo nede seslerın cogunu okumuyo format attım klavyeye o.s dosyasını yukledım tekrar ama nafıle :((( bunu caresı nedır yardım elı uzatın bıze maduruuzzzzz :)

G600 kardeşim formatı nasıl attın. Kolay bişey mi bende atabilir miyim?

kolay cemsun ama burdan anlatmam bıraz zor yanı anlamayabılırsın ıstersen face adrersını ver ordan konusalım hem daha cok bır bırımıze yardımcı oluruz kımse kımseye burda pek ılgılenmıyor :)

Cemsungu diye bulabilirsin beni.. Ya da sen ver ben seni bulayım

kardesım ozel msja bak yolladım face saygılar ):

Fuat kardesım senın su setı nasıl okutucaz anlamıs degılım yardımcı olmadın bıze ???

cemsungu, klavyenin ayarları bozulmuş format atsan bile koma verme tuşu değişmiş olabilir fabrika ayarlarına geçtiği için koma tuşunu elle ayarlaman lazım ses açma fonsuyonunuda format atınca düzelir koma tuşunu ayarlamayı akşam eve gidince anlatırım sana cihazın başında olmam gerek sağlam anlatmam için mesaj at bana

g600, senin sorununla daha derin uğraşıcam akşam sana sağlam bi o.s dosyası vericem onu indirip güzel bi kurucaksın (eksiksiz) sonra benim cihazın ayarlarını sana söyleyeceğim sende aynen uygulayacaksın bütün ayarlarını yaptıktan sonra cihazı kapatıp 10 saniye bekledikten sonra tekrar açıcaz büyük ihtimalle düzelecek çünki benim cihazdaki ayarları uygulayacağız senin cihaza hani sette bi sorun var diyecem olsa bende bozuk olurdu download etmeden önce 3 kere denetim seti hiç bir sorun yok çoğu kişi indirdi sadece cemsug ve sende var çok yüüksek ihtimal cihazınızın ayarı kaçmış öyle görünüyor ilgilenicem sizinle merak etmeyin :)