• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa55TR (Bu Elektroyu Bulabilir Miyim?)

• Konbuyu başlatan taha
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 4K

taha

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa500 TR
Merhabalar.. Pa55 TR kendime karma set hazırlıyorum. Aşağıda videodaki elektro bağlama çok hoşuma gidiyor. Forumdan Zafer Abi bu sesin beyto sete ait olduğunu söylemişti. İnternette aradım beyto seti bulamadım. Beyto set kullanan varsa veya setinde bu şekilde elektro bağlama olan varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Am7eFTvkOrs&feature=related]Korg Ankara - YouTube[/ame]

Cevap: Pa55TR (Bu Elektroyu Bulabilir Miyim?)

beyto sette taylan elektrodur bu elektro taha kardeş adım gibi biliyorum,video daki demo tessatlı olduğu için daha farklı ve daha güzel çıkmış,pa 55tr kullanırken bende bu sesi çok aramıştım setin sahibini tanırım oda beni tanır,özellikle beytullah kardeşim saolsun setinide paylaşmıştı,

set altta indir

Ekli dosyalar

• beyt.set.rar
    689.8 KB · Görülen: 285
Moderatör tarafında düzenlendi:

Çok teşekkür ederim Zafer abicim, seti hemen indiriyorum. Valla sen de olmasan ben naparım bilmiyorum :) Allah razı olsun senden..

Çok teşekkür ederim Zafer abicim, seti hemen indiriyorum. Valla sen de olmasan ben naparım bilmiyorum :) Allah razı olsun senden..

ALLAH cümlemizden razı olsun,faydalı olabilmek yardımcı olmak her zaman benim prensiplerinden biridir,seni yanıltmak istemem taha,elektronun ismi tam olarak bilmiyorum adım gibi biliyorum dedim ama taylan elektro olarak kalmış aklımda,ankara taylan gibide olabilir,pa55tr çok önceden kullandığım için tam hatırlayamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doğru hatırlamışsın Zafer abi ismi taylan elektro :) hemen sesi kendi setime yükledim, tekrardan teşekkür ederim :)

Doğru hatırlamışsın Zafer abi ismi taylan elektro :) hemen sesi kendi setime yükledim, tekrardan teşekkür ederim :)

bazen yanılabiliyorum adım gibi biliyorum dedim ilk başta sonra yanılırım diye uyarmak istedim,:)

değerli arkadaşlar pa 55 için eyüp çiftetellinin hangi sette olduğunu bilen varmı onlarca set indirdim hiçbirinde çıkmadı bilen yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

yanlızım dostlarım yanlızım yanlız bu şarkıyı bu siteye ne zaman girsem söyler oldum :(

yanlızım dostlarım yanlızım yanlız bu şarkıyı bu siteye ne zaman girsem söyler oldum :(

merhaba hocam,sitemizde korg pa serisi setlerin içerisini görmek için proğram var,seti açıp içine bakabiliyorsun,hangi sesler var hangi ritimler var görebiliyorsun bilgisayardan,o proğramı indirip setleri tarayabilirsin,kolay gelsin

hocam yardımınız için teşekkür ederim , başarılarınız daim olsun Allah yardımcınız olsun