• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa55TR - OR700 V2 Plus arasında kararsızım?

• Konbuyu başlatan taha
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 4K
Cevap: Pa55TR - OR700 V2 Plus arasında kararsızım?

yorumlarınız için çok teşekkür ederim. zaten beni pa55tr konusunda düşündüren tek nokta v2 plusa göre eski bir cihaz oluşu ve sesleri. pa55tr kullanmadım ama izlediğim videolardan edindiğim kanaate göre ritimleri çok güzel fakat sesler o kadar kaliteli değil. mesela izlediğim pa55tr videolarında ben v2 plusta olduğu kadar başarılı elektro bağlama ve zurna sesleri bulamadım. v2 plusta özellikle edi zurna sesi harika. acaba pa55tr'de de edi zurna ve başarılı elektro bağlamalar var mıdır?

kardeşim pa55 tr de bildiğim kadarıyla edi zurna yok pa80 gibi sample almadığı için o sesi sonradan da atamazsın elektro konusunda da or700 daha yeni teknoloji daha iyi sesler var ...

düğün yapıyorsan pa55tr alacaksın..Zurna konusunda Yamaha kesinlikle :) pa55 in elektrları bence or700 den daha sağlam

2 aleti de kullandım çok iyi biliyorum. KESİNLİKLE or700den şaşma. ama unutmaki v2 plus ;)

Size şöle bir yardımcı olim bende şuan pa 55tr var aynı şekilde bende kararsızım or 700 v2 plus için ama yotueubdelkiler çok kötü pa 55tr oalarak benden dinlersen anlarsın kesinlikle herşeyin en iyisi var size nasıl yapim face adresimimi verim videoalrım var yoksa msn adresimden canlı olarak dinlemek isterseniz msn adresimi verim canlı hepsini dinlertirim seçin siz dönersiniz bana

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim değerli yorumlarınızdan dolayı. Memleketimdeki bahsettiğim pa55tr'yi görüp deneyerek aldım. V2 plus ile arasında biraz fiyat farkı var. bütçem doğrultusunda pa55tr aldım inşallah pişmaz olmayız. aldığım orgun ses ve ritimleri oldukça sağlam. aldığım arkadaş baya kaliteli şeyler yüklemiş orga. tekrardan çok teşekkürler. :)

Size şöle bir yardımcı olim bende şuan pa 55tr var aynı şekilde bende kararsızım or 700 v2 plus için ama yotueubdelkiler çok kötü pa 55tr oalarak benden dinlersen anlarsın kesinlikle herşeyin en iyisi var size nasıl yapim face adresimimi verim videoalrım var yoksa msn adresimden canlı olarak dinlemek isterseniz msn adresimi verim canlı hepsini dinlertirim seçin siz dönersiniz bana

Ustam özel mesaj attım. faceden irtibata geçebiliriz. :cool:

taha kardeş sen iki cihazı kullanmış birisi olarak v2 plus mu diosun pa55tr mi?

benim tavsiyem a2000 almanız olur..kesinlikle alet dehşet

eren kardeş ekle beni görüşelim