• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 demo

orkcu_6767

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 600QT PA 800 PA 3XPRO
SALLLAMASSYON BIRSEYELR CALDIK 600 LE DINLEYIN BAKLAIM SAUND VE SESLERI BEGNECEKMISNIZ

buda halay rıtmı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa600 demo

sesler gayet başarılı tr kıtler biraz i30 serisi orglar gibi geldi.

Gayet güzel, tebrikler...

sesler gayet başarılı tr kıtler biraz i30 serisi orglar gibi geldi.

kulagınız bozdu bu demo snın galıba i 30 dıyosun yaa i30 kıttelrı ne alaka sımdı, ne ısım olur 600 le gıder i30 alırım bende yav boyle yprumlara gulesım gelıyoryaa ne dıyeyyımm

o aradaki elektro baglaması ile demo yaparmısın ?

kulagınız bozdu bu demo snın galıba i 30 dıyosun yaa i30 kıttelrı ne alaka sımdı, ne ısım olur 600 le gıder i30 alırım bende yav boyle yprumlara gulesım gelıyoryaa ne dıyeyyımm

Yorumlar her zaman "süper, harika, mükemmel" şeklinde olmayabilir.. Saygılı yaklaşmak lazım yorumlara.. en azından vakit harcanıp bir iki kelime bile olsa bir şeyler denmiş, şeklinde algılanmalı..

kardeş bu sesleri bana gönderebilirmisin ben adanadan numan. msn adresim numan_org_81@hotmail.com sen bakma millete çok güzel olmuş alet. bizim buralarda böyle set pek olmaz. bana çok lazım. gönderirsen sevinirim

ayrıca o bağlama değil sanırsam . biyerde daha dinlemiştim. buzuki gibi bişe olsa gerek