• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 demo

Cevap: pa600 demo

gayet belli olmuş sallamasyon bişeyler çaldığınız.. keşke hiç çalmasanız böyle şeyler.

elinize sağlık güzel paylaşım

kulagınız bozdu bu demo snın galıba i 30 dıyosun yaa i30 kıttelrı ne alaka sımdı, ne ısım olur 600 le gıder i30 alırım bende yav boyle yprumlara gulesım gelıyoryaa ne dıyeyyımm

sana git i30 al diyenmi oldu insanlığın anlayışın bu kadarmı korg serisi tr kitler saund olarak aletten alete farklılık arz eder bunu bilmen gerekir ben sadece fikrimi dile getirip tr kitlerdeki saunddun i30 serilerini benzediğini dile getirdim bu yoruma gülüyorsunya bu sitedeki arkadaşlarda senin bencil al aşağı yaptığın yoruma ağlıyorlar site nasıl bu hale geldi ne değiştide böylesi insanlar insanlığa bir kandil yakamadı diye üzülenler olacaktır saygılar pa600 ünle bol kazançlar mutluluklar:confused:

Yorumlar her zaman "süper, harika, mükemmel" şeklinde olmayabilir.. Saygılı yaklaşmak lazım yorumlara.. en azından vakit harcanıp bir iki kelime bile olsa bir şeyler denmiş, şeklinde algılanmalı..

biz millet olarak diyalog kurmayı konuşmayı empati kurmayı öğrenemedikki yorumları anlayıp kavrayıp ona göre bişeyler yazalım değilmi ben alıştım böylesi ucuz tepkilere önemli olan tek şey müzik gerisi teferuat.

bende 600 ile ilgili bir yazı yazmıştım, böyle farklı yorum yazanları görünce paylaşmaktan insanı soğutuyorlar, kardeşim eline sağlık beğendim ben, 600 de parasını fazlasıyla hakediyor, imkanı az olanlar için biçilmiş kaftan diyorum ben, 600 çıkaranlarıda teşekür ediyorum.

selam çok harika olmuş bu ssler ve ritimler kendi üzerindeki gelen fabrikasyon ses ve ritimmi yoksa siz başka bir setmi yükledinizmi

hocam sesler süper ellerine saglık seti paylasabilirmisin ?

selam çok harika olmuş bu ssler ve ritimler kendi üzerindeki gelen fabrikasyon ses ve ritimmi yoksa siz başka bir setmi yükledinizmi

kendı uzerınden degıl kardesımmm ben kendım yukledım setıı ..uk

bende 600 ile ilgili bir yazı yazmıştım, böyle farklı yorum yazanları görünce paylaşmaktan insanı soğutuyorlar, kardeşim eline sağlık beğendim ben, 600 de parasını fazlasıyla hakediyor, imkanı az olanlar için biçilmiş kaftan diyorum ben, 600 çıkaranlarıda teşekür ediyorum.

farklı yorumlardan kaçan hiçbir zaman başarıya ulaşamaz bizlerede çok yorum yapıldı yorumlardan bişeyler öğrendik:rolleyes: