• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 58K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

pa600 den daha çok,bu gökhan ortalığı karıştırdı,uleeynnn gökhan,akşam akşam beni güldürdünnn...çok yaşa emi hehehehehehehehehhe

Olayın gökhanla alakası yok yaşar abi biz abarttıkça onlar tepemize binicek üreticiler türk olsa eyvallah sonuna kadar param helal olsun batuha salıme cuneyte emoya ama şu org üreten gavurlara para kazandırmak işime gelmiyo

Yalniz arkadasin da dedigi bir konu var ve biz bunu atliyoruz gibi geliyor bana da.
PCM USER MEMORY:96 MB demek bunun özgürce kullaniciya acik oldugu anlamina gelmiyor. Korg'un da "ben lokal datalar ayrica satarim arkadas" demesi sanki oriental greek veya almanya icin cikaracagi ayri ayri paketler arasinda secim yaptiracagi izlenimini guclendiriyor bende. (yani palnizca paket seçebilirsin arkadasim, datalari editleyemez, kendi samplelarini atamazsin diyebilir) Bu fikrimi birkac sayfa once de dile getirmeye calismistim. Yoksa korg neyi satacak parayla? Hem bati olacak full hem 70mb data hem de96 mb bos yer?.. Gerci bu kadar kullanici odakli gorunen korg firmasinin böyle bir hinlik yapacagina inanmak istemiyorum ama bekleyip görecegiz...

Pcm user data demek zaten Pcm kullanıcı verisi demek. Daha nasıl açık yazması lazım ki ?
Diger türlü olsa ismi Pcm factory data olurdu.

Ok. Almanci da user, yunan da, arap ta user, turk te. Bu 96 mb' a herkes istedigi paketi yükler. Ben 96 mb i sana acacagim demiyor ki burda. paketlerle kullandiracagim diyor. Hatta ayrica satacagim diyor.

Aleti deneyen bir arkadaş vardı adını unuttum en iyi cevabı o verir aslında.

şimdi diğer bir konuda baktım,ram için serbstçe kullanılabilir diyor..demmeki kullanıcıya açık ram

Cok mu karamsar yaklastik acaba :))) ben de oyle olacagini dusunuyorum ama alısmisiz her şeye ayri ayri para vermeye. Genis ekran pitch bend, 96 mb falan bir anda gorunce devreleri yaktik galiba altinda bi çapanoğlu ariyoruz :)))

Aletin sample memuru si son kullanıcıya açıktırrrrrrrr ayrıca paket falan almanıza gerek yok tabiki qt modelinin içinde Arap gerek ve Türk ritimleri ve sesleri var türkritim ve sesleri Cüneyt ertaç tarafından yapılmıştırr alet melez bir alet hem pa 800 hemde x serilerinin özelliklerini ve seslerini barındıyor pa serilerinin ritim ve seslerini okuyabiliyor. Hoparlör watt ı ve ses kalitesi yükselmiş bana malzeme kalitesi iyil gibi geldi tabiki kullandikçaaaa nekadar kaliteli anlayacağız en büyük farkı ise ses motoru ve işlemcisi yeni bir teknoloji dirrr

herkez elindeki klawyenin kıymetini bilsin düğün sahipleri demesin pa 600ün varsa düğüne gel yoksa başka alet varsa seni tutmam?:)adamlar tam zamanında alet çıkarıyor tamda düğün işlerinin bittiği zaman acaba bu zamanda piyanistlerde para var alalım şunların cebinden parayımı diyolar ?