• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA600 QT 2/4--4/4--9/8 TANITIM seco_35

Cevap: PA600 QT 2/4--4/4--9/8 TANITIM seco_35

düzeltme

3x teki saund hiçbir korg serisinde yok

ben söyle degerlendiriyorum bu orgun özelligi zaten pa800 ün setlerini okumasi arti cikislar nasil netlik oldugunuda bu videolardan iyi kötü anlasiliyor
bastan sona kadar pa600 degisik bir org olamadigini daha piyasaya cikmadan biliyorduk

söyle olur sizin hosunuza gitme benim hosuma gider o konuda farkli düsünceler var

korg un kendi sayifasinda bile pa600 ün pa800 ün ufak kardesi olarak geciyor tarhana yapacak degil ya :)

pa3x bile ciktiginda setleri yoktu var olanda ücretliydi
suan pa600 cok yeni ve cüneyt beyin seti var baska ücretli set yok ama ilerde yapiacagini biliyorum tabiki ucretli bu bilgiyi eco muzikten almisimdir sizde arayabilirsiniz

sitede ilk tanitim video cektigimde orun orasini burasini ne tanitim yapiyorsun pa800 setini yükle ac bir demo bizde tonlamasina göre kara verelim diyenlerde vardi onlar icin cok iyi oldu bu videolar

ama bu sitede yasak ise pa600 ile ilgili bisey yayinlamak bunuda bizler bilmek zorundayiz ve ona görede adimlarimizi atariz

saygilarima

Ya böyle tanıtım yapıcaksanız yapmayın ya bu nedir arkadaş adam gibi bir kamera ile çekin ses çok kötü bu nedir sesler anlaşılmıyorki...amatör iş yapmıyorsunuz sonuçta

ben söyle degerlendiriyorum bu orgun özelligi zaten pa800 ün setlerini okumasi arti cikislar nasil netlik oldugunuda bu videolardan iyi kötü anlasiliyor
bastan sona kadar pa600 degisik bir org olamadigini daha piyasaya cikmadan biliyorduk

söyle olur sizin hosunuza gitmez benim hosuma gider o konuda farkli düsünceler var

korg un kendi sayifasinda bile pa600 ün pa800 ün ufak kardesi olarak geciyor tarhana yapacak degil ya :)

pa3x bile ciktiginda setleri yoktu var olanda ücretliydi
suan pa600 cok yeni ve cüneyt beyin seti var baska ücretli set yok ama ilerde yapiacagini biliyorum tabiki ucretli bu bilgiyi eco muzikten almisimdir sizde arayabilirsiniz

sitede ilk tanitim video cektigimde orun orasini burasini ne tanitim yapiyorsun pa800 setini yükle ac bir demo bizde tonlamasina göre kara verelim diyenlerde vardi onlar icin cok iyi oldu bu videolar

ama bu sitede yasak ise pa600 ile ilgili bisey yayinlamak bunuda bizler bilmek zorundayiz ve ona görede adimlarimizi atariz

saygilarima

amma yaptınız ha adamlar kendi çbasıyla bu kadar yapmış korg adam gibi tanıtım hazırladı videoları koymadı daha millet de yapmaya çalışıyo bişeyler ben canlı denedim bu aleti üzerindeki ce set ile artık bişey demiyorum herkes dnlesin alsın..

Ne yasağından bahsediyorsunuz ya size kimse birşeymi söylüyor sanki bu ne alınganlık

Ritimden ziyade sesler cansız, sanki pa 55 gibi ritim iyi ama ses yok,sizce de böyle mi?

deyerli arkadaşlar bu tanıtım video ları pa800 setin den yapılmış sanırım ve kötü bir kayıt ile çekilip sunul muş sitelere ama en azından korg türkiye can elektronik disprötöründen daha iyi en azında birazda olsa insanlar bişeyler gördü dinledi bu alet hakkın da yazıklar olsun korg türkiye disprotörüne adam gibi bir tanıtım video su yükleyemedi bunasıl anlayış bunası lpolitika bu insanları enayi yerine koyuyorlar bi tanıtım video sunu bile ço kgörü yorlar bizler böyle korg firmasını zengin ettikçe sırtımızdan çok para kazanır bu firma yazık ki ne yazık diyorum başkada bişey demiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam ben niye alinayim ki korg firamsinin sahibi alinsin onunda cok umrunda degil zaten
avrupada satis rekoru kiryor daha neyini düsünsün

ama iyi kötü en azindan bu videolar sayesinde görebiliyoruz nasil bisey oldugunu bunun icinde bizlere elestiri degilde tesekür etmek düser hocam size söylemek istedigimde o olmustur

pa600 qt modeli daha yeni cikti piyasaya daha setler bile tamamlanmadi

Moderatör tarafında düzenlendi:

alet satışa çıktı çıkcak demoları da o gün koycamklar heralde ben canlı dinledim pek tatmin etmedi pa500 den iyi ama :D