• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 qt çokmu kötü alet yardımcı olun???

Cevap: pa600 qt çokmu kötü alet yardımcı olun???

sevgili kardeşim.. pa600 için yapılan yorumlara sakın aldırma. bende kullandım bir üst modeli olan PA900 kullanıyorum.çok memnun kaldım.kasadaki boya solmasi gibi bir sorunun olmayacak. sadece pıcth bendin içindeki kablosu kısa kalıyor, sesleri bozuyor, tamir ettirdiğinde 24 saat pıcth bendle oyna. korkma..ben kesinlikle tavsiye ederim..set sıkıntın olmaz. pa800 setin hepsini okumuyor, bazı ritimler bozuk çıkıyor. alete kötü diyenlere ben pek inanmıyorum.. hüseyin babacan- çorlu

Cevap: pa600 qt çokmu kötü alet yardımcı olun???

Allah hepinizden razı olsun set konusunda sorunum yok favori setlerim var gerekirse kendime set toplayıp tek set kullanıcam benim şüpe duyduğum eksikleri var dediler falan onun için endişelendim ama korg hiç bir zaman yanlış yapmadı birde pa600 ve pa600 qt ile arasında ne var onu çıkaramadım ama tuşlarda pichbend üstünde koma tuşlarını fark ettim qt de pa600 de yok sanırım öyle bişey sizler ne dersiniz????