• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 rezaleti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

korgghamza

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa500
Arkadaslar merhaba.
Öncelikle pa600ü cok oven arkadaslara sesleniyorum bu alet korgun yüz karası yeni aldım fakat dedikleri gibi muhtesem bir alet degil pa500tr kullandim pa500ün kitleri emin olun daha saglamdı...bi ozelligi sesleri iyi pa600un gerisi hikaye gibi pa800ritmini yukleyen arkdslar bilir ritim degilde ritimden baska herseye benziyor...
Pa500tr ye donus karari aldim korg bizi bu sefer hayal kirikligina ve husrana ugratti
Pa600almayi dusunen arkadaslara onerim hic bulasmayin paraniza yazik pa800 ideal bence
Ben yandim baskasi yanmasin :(:mad:

Cevap: pa600 rezaleti

sen kullanmasını bilmiyorsan cihaz ne yapsın,alırken aklın neredeydi ? senin gibi çoramıklara casio bile çok şu aşağıdaki orgdan al git evinde oyna domajör seni

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yapılan yorumlarda birbirimize daha seviyeli yaklaşımlarda bulunsak iyi olur sanırım?

Yapılan yorumlarda birbirimize daha seviyeli yaklaşımlarda bulunsak iyi olur sanırım?

aynen haklısın ,ama bu kişi daha yeni kaydolmuş ve ilk yorumunda pa600 için set paylaşan bi arkadaşımıza resmen hakaret etmiş ayrıca buraya açtığı konuda sizce diğer kullanıcılara hakaret sayılmazmı ne yani bi bu herif klavyeci herşeyin en iyisini biliyor diğer pa 600 alanları resmen salak yerine koyuyor,benim anladığım bu,bende hiç sevmem böyle seviyesiz konuşmayı ama böyle kişilere konuşacaksın ki herkez saygılı davranmayı bilsin,yine söylüyorum bu adamda zerre kulak varsa ben bu müziği bırakıp gider plajda terlik satarım bu kadar yani.

Anlıyorum..
Ben de tespit ettiğin noktaları fark ettim..
Ama bence gene de anti-tez dile getirirken biz daimi üyelere yakışan şekilde söylersek daha şık olur? Şanımız yürüsün ;)

Anlıyorum..
Ben de tespit ettiğin noktaları fark ettim..
Ama bence gene de anti-tez dile getirirken biz daimi üyelere yakışan şekilde söylersek daha şık olur? Şanımız yürüsün ;)

ben kendi adıma trakya müzik ailesinden özür diliyorum ,saygılar.

Teşekkürler arkadaşım.. özür dilenecek bir şey yok, biz yakışıklı adamlar olalım istedim sadece ;) Paylaşımlarını takip ediyorum.. sana yakışandır..

Arkadaslar merhaba.
Öncelikle pa600ü cok oven arkadaslara sesleniyorum bu alet korgun yüz karası yeni aldım fakat dedikleri gibi muhtesem bir alet degil pa500tr kullandim pa500ün kitleri emin olun daha saglamdı...bi ozelligi sesleri iyi pa600un gerisi hikaye gibi pa800ritmini yukleyen arkdslar bilir ritim degilde ritimden baska herseye benziyor...
Pa500tr ye donus karari aldim korg bizi bu sefer hayal kirikligina ve husrana ugratti
Pa600almayi dusunen arkadaslara onerim hic bulasmayin paraniza yazik pa800 ideal bence

site kuralları gereği sana hiç bir şey demiyor bir şey yazmıyorum güzel kardeşim. keşke seni daha önce tanımış olsaydık pa 600 gibi rezil bir klavyeyi sayende satın almazdık aptallığımıza doymayalım işte...para çok geliyo :confused:

Bende zamanında cok klavye kötüledim sonunda kartlı pa60 aldım rahatladım üst klavyeler beni asar çünkü o kadar usta biri değilim hic kimseye kızmamak lazım onca para veripte istediği sesi ritmi bulamadımı bir anda hayal kırıklığı oluyor insanda pa600 bir arkadaşım aldı cok memnun cunku butun seti kendisi kafasına göre yaptı bana göre kötü org yoktur ama kötü piyanist vardır herkezin gönlünde bir org yatar :)

Arkadaslar merhaba.

Herkeste göz var kulak var...Alacak insanlar internetten aleti iyice araştırır eserleri dinler ve en nihayetinde yerinde görür inceler.Zevk ve bütçe meselesi..Bende pa500 kullanıyorum ama ne över ne de yererim ...Artık bırakalım bu işleri bunlar insanlar arası sıkıntıya neden olur ..Senin klavyen şöyle kötü benin klavyem böyle iyi gibi...Artık bu sitede bu tarz şeyler nadir görülüyor bundan sonra hiç görülmesini tercih etmiyorum..Hatta ve hatta saygıdeğer modaretör arkadaşlarım gördüğünüzde bu tarz konuları hemen silerseniz insanların birbirlerini üzmesini engellemiş olursunuz.Saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...