• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 samplig os

sadoza2010

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar elime pa600 v2 pkg dosyası var( kmp yükledikleri os) ben anlamadığım için yüklemedim anlayan varsa içeriğine bakabilecek yolluyum kimse zarar görmesin onagöre yükleriz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa600 samplig os

ben denemek isterim yolarsan bana

bende denemek isterim üstad eğer mümkünse yollarsan memnun oluruz pa 600 camiası olarak saygılar.

Kardeş ben biliyorum eğer tam yüklü os ise kimse zarar görmez. Sen bana yolla kardeşim...

aramam ve bulmam 1 saniyemi aldı ama doğru şeyimi buldum emin değilim arkadaşlar anlayanlar aşağıdaki linkten bir baksın...

indirme lingi aşağıdadır

varmıdır deneyen arkadaşler

varmıdır deneyen arkadaşler

bayramda işler olmasa ben denerdimde şimdimaceera aramanın hiçmi hiç gereği yok,deneyen arkadaşlar muhakkak yorum yapacaktır.

Arkadaslar dun bu konuyu arastirdim. Yeni bir OS falan degil yalnizca PA900 `un original ritimlerini ve seslerini yukluyor PA600`e Onu da 96MB`a dusurdukten sonra yapiyor, PA600 RAM kapasitesinde bir degisiklik yapmiyor veya sample isleme ozelligi vermiyor PA600 `e. Buna benzer DOPHAMIN diye bir set daha var tabii bu setler hep duz PA600 icin PA600QT icin degil.Ayrica bir de Almanlarin yaptigi bir set var yine PA600 seslerini daha mukemmel yaptigini iddia ediyor, fakat bunlarin hicbiri aslinda ROM`daki sampelleri silip yeni sampeller koymuyor yalnizca original samplelari kullanarak yeni sesler yapiyor. Kisacasi RAM yukseltme veya sample isleme OS yok simdilik