• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA600 set bilgi

mehmetaksoy57

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 600
üstatlar pa600 kulanıyorum hangisetleri kullanabilirim 64 mb başkabir pa serisinin setini kullanabilirmiyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PA600 set bilgi

Elinde varmı GÖNDERİRSEN SEVİNİRİM

selamlar arkadaşlar ZMM SET VE DORUK USB SET ARASINDA KALDIM BENDE HANGİSİ DAHA UYGUNDUR.İKİ SETTE GÜZEL AMA BEN ANTALYA YÖRESİ DÜĞÜN İÇİN 2/4 VE TEKE ZORTLATMASI RTİMLER OLAN BİR SET İSTİYORUM.BU KONUDA YARDIMCI TAVSİYELERİNİZİ BEKLERİM
SAYGILAR

doruk usb 1 yıl önce aldım 400 tl usb bozuk geldi biraz uğraşla hallettik daha sonra güncelleme falan alırız diye şifre istedim ahmet beyden ve hala şifre gelicek cevap her isteyişimde hallederiz tamam vesaire ben umudumu kestim film yükleyip film falan seyrediyorum DORUK usb den sattığın ürünün arkasında duramıyorsan yapmıcaksın bu işi ahmet doruk senin adını gördüğüm her yerde seninle yaşadığım bu mevzuyu bi başka arkadaşın yaşamaması için paylaşcam ahmet doruk ben 400 tl yi kolaylıkla kazanmıyorum

teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için...evet seti satana kadar abicim şöyle hallederiz sonra bye...yakışırmı kardeşim...