• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600'e misilleme a2000 2300 tl yapmışlar!!!

• Konbuyu başlatan pymmemo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 108
  • Görülen : 17K
Cevap: pa600'e misilleme a2000 2300 tl yapmışlar!!!

arkadaşlar ben de de v2 plus ve emo usb var do re müzikten toplam 3900 tl ye akmıştım aslında pa 800 almak için gitmiştim istanbula ama o tarihte koca tünelde pa 800 bulamadım (sıfır) ne hikmetse. çok işlerim vardı ve bir daha istanbula gidemem diye a 2000 i aldım ama pişman da oldum.Benim pişmanlığım trakyalı bir piyanist olarak roman tarzı ritimlerde beni hiç tatmin etmedi artı tuşesi seri hareketlere pek elverişli değil satmayı düşündüm önceden sonra o kadar para verdim diye vazgeçtim şimdi bir de böyle kazık yedik olan oldu artık.Şimdi bu durumda orgu elimizden çıkarırsak 3. bir kazık ağır gelir koyarım evin bir köşesine arada slow 2/4 misket çalarım başka da bir halt olmaz zaten bir daha da yamaha yı kapıma sokmam. Alacağım aletler belli pa 3 x -pa 800 yada pa 600 Qt gerisi bana göre boşş yani (KORG)

bende aynı kazığı yiyenlerdenim ama pa2x le a2000 karşilaştirdim 2sindede emo usb var aynı rtm leri actım a2000 saund olarak bayaği bi güzel eksik yanlari var sampe acık diyil tuşesi kullanımı fakat rtm ler özellikle bazi sesler a2000de cok güzel geliyor en güzeli yanına birtanede pa600 alarak yola devam.. dediğin gibi yamahaya tovbe bidaha korgdan sıkıldıkmı yamaha değişmeli kullanırıız... yamaha alacak arkadaşlarada tavsiyem kesinlikle sıfır almamaları 2.ellerini zaten olu parasına bulursunuz boylece sizde bizim gibi madur olmamiş olursunuz....

boylece do-re nin elinde patlamiş olur...

bu arada herşeyi bir kenara atarsak ketron sx3000 de bu fiyat politikası ve bu büyük indirim ile tamamen bitmiş oldu.sx3000'i en son 1300 euro'ya veriyorlardı.a2000 1000 euro'ya düşünce sx3000'in o fiyata hiç bir şekilde satılamayacağını düşünüyorum.aslında sx3000 benim çok beğendiğim klavyelerden birisi.sağlamlığı ve arıza vermeyişi çok güzel.ama ne yazıkki sannediyorum oda çok etkilendi

ORHANIM 100
TANE SAMPLEYİ DAHA MI ÇOK PARA VERİCEKLER SANA 8MB PA80 DİNLETEYİM SANA KAFAYI ÇİzERSİN BEN BU İŞTEN EKMEK YİYO OLSAM BAŞKA ORG ALMAM 10 YILDIR PIYASASI DÜŞMEYEN TEK ORG

ORHANIM 100
TANE SAMPLEYİ DAHA MI ÇOK PARA VERİCEKLER SANA 8MB PA80 DİNLETEYİM SANA KAFAYI ÇİzERSİN BEN BU İŞTEN EKMEK YİYO OLSAM BAŞKA ORG ALMAM 10 YILDIR PIYASASI DÜŞMEYEN TEK ORG

Ah be alim bi cumbus atiyoz alete 18.9mb sen hala pa80 diyon :)
Canim Kardesim Benim :D

ustalar bugün maya takvimine göre asil kiyamet kopacakti

ama do re müzik magsasi kiyameti a2000 le koparti

ORHANIM 100

100 sample alınca daha çok para vermeyeeceklerse ozmn neden pa80 alıyorsun ki 2500 lira boş yere para veriyoruz madem sample okadar önmli degil g600 g100 alalım sample olunca daha mı çok para veriliyor dügünlerde ?

önemli olan para meselesi degil zevk meselesi 10 tane ses de takılıp kalmak var birde degişik sesler yükleyebilmek var ben bu açından söyledim.

benim için 1samplsun sağlam olsun önemli olan bu çok avantaj var kullanım pratikliği sağlamlık 10 yıldır düşmeyen piyasası 2000tlye bı arkadaşım satıyodu ilk sahıbı 0 gibi içim gitti alamaadım

Geçen sene de demiştim, Yamaha'nın mevcut alt düzey kalvyelerinin hiçbirine para vermem.Şu yıldan sonra artık daha güzel cihazlar yapmak zorundalar.Önlerinde Roland gibi bir örnek var.Sonları öyle olur.Zaten Ketron bir türlü çıkış yapamadı.Kotayı doldurmak istedikleri belli.Millet OR700'ü yeni yeni çözerken A2000 çıkınca gayet normal çok satılmaması.

Tyros, pa800, 3x, Audya seviyesinin altındaki klavyeler pek kalıcı olmuyor.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri