• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

:) pa600qt den sonra ikinci el org piyasası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
milleti kızdırmayayım fazla detaya inmeyelim en iyisi yazdıklarımı geri aldım ama piyasa oldukça düşebilir:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: :) pa600qt den sonra ikinci el org piyasası

Yok artık :)

yuh yani abi bu paralara malzemesini veren adamin aklindan suphe ederim.ikincisi galiba sen 2 ci el org alim satimi yapiuorsun vede milletin bilinc altina tohum ekiyorsun..olmadi hocsm!"

pa 600 çok abartılıyor.

yuh yani abi bu paralara malzemesini veren adamin aklindan suphe ederim.ikincisi galiba sen 2 ci el org alim satimi yapiuorsun vede milletin bilinc altina tohum ekiyorsun..olmadi hocsm!"

ben pahalıya alır ucuza satarım şimdiye kadar hep böyle yaptım kendi kullandığım sx 3000 ni 3000 tl ye aldım şu an pa600 çıkmadan satsam 1500 liraya veririm:) ama satmayıp turşusunu kuracağım:)

Güzel kardeşim şimdi bir konu hakkında heleki bir org hakkında düşünce sunabilmek için öncelikli olarak alet elinin altında bir iki hafta kalmalıki kıyaslama yapabilelim.Şimdi bir çok kişi ne yapıyor ilk önce aldığı aleti ya göklere çıkartıyor yada yerin dibine sokuyor...Ama zamanla keşfettikçe yeni bir özelliğini buldukça düşüncesi 180 derece olumlu yada olumsuz yönde etkileniyor..Ben başkasının sözünde etkilenseydim pa500tr çöpe gidecek bir aletti hiç almamam gerekirdi doğrumu? Zevk ve kişiye hitap meselesi bu işler sana hitap eden bana hitap etmez bana hitap edende sana etmez... Pa600 klavyeyi hiç tanıma, tuşuna basma ritimleri canlı dinleme imkanınız oldumu? Klavye elinizde 1-2 hafta kaldımı?Fazlalıkları yada eksik yönleri nelerdir? Kimlere hitap eden bir klavyedir? Pa800 den Pa80 den Pa500 den Pa3x den eksik yada fazla yönleri nelerdir? Saygılar

pa80 hala neden piyasası iyi fiyatı düşmüyor hiç düşündünüzmü, sadece kullanıcı tarafından 16mb sample yüklenebildiği için başka söze gerek yok bence pa600 e 96mb sample yükleniyor.

fiyatlar keşke düşse o zaman herkes çok para bağlamadan istediği aleti alır:)zaten artık ekstra fiyatları da iyice düşük çok iyi olur valla:)

pa600 sevdalılarının sonu da a2000 ciler gibi olmasın.

Önce; yok şöyle süper böyle güzel pa800 ü siler pa3x i döver....

sonra ; birden sesler kesildi.

Şimdi ise ;

" sahibinden acil satılık... not: pa800 le takas olur " :)

Arkadas demis ya kesinlikle tarz meselesi herkes isine geleni alir isine geleni satar dusunsene A2000 ile pa800 u takas etmek isteyen bile var ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri