• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 backup ve setini yükledikten sonra sorun

piyanist0532

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Or 700 V2 Pulus
Arkadaşlar öncelikle merhaba korg pa80 backup yüklüyorum sorun yok ayrıca backupa ayit setinide yüklüyorum anlayacagınız her şey sorunsuZ yükleniyor bazı seslerde fışırtı oluyor sanki hoporler bozukmuş gibi bunun sebebi nedir ilk yüklemede sorun yok biraz çaldıktan sonra çogu seslerede sesle beraber fışırtı yapyor yardımlarınızı bekliyorum

Cevap: Pa80 backup ve setini yükledikten sonra sorun

Yokmu cevap

hocam başka bakup ve set deneyin.sanırım bakuplarda sıkıntı var,başka sağlam card bakupu ve seti bulup onu deneyin

hocam başka bakup ve set deneyin.sanırım bakuplarda sıkıntı var,başka sağlam card bakupu ve seti bulup onu deneyin

Hocam bu normalmidir sizde boyle birşey yaşadınızmı ne tafsiye edersiniz kimin backupunu yükleyim sorunsuzca

valla abi bu gibi sorunlar daha önceden yoktu son zamanlarda bakuplardan kaynaklanan sıkıntılar olmaya başladı,bazı bakuplar bozulmaya başlıyo veya virüstenmi yapıyor bilmiyorum bakuplar bi zamandan sonra randuman vermiyor,

böyle birşey birinin başına geldi bakupları değiştirip setiyle birlikte yükledi sıkıntı giderildi,anladıkki bakuptaymış olay,
istersen sağlam bakup ve set bulupta yükle birde öyle dene hocam.pa80 i unuttum çok önceden kullanmıştım,ilko levo kullanmıştım ben,herkesin tarzı farklıdır o yüzden birşey diyemem
ama size belki beğenir belki beğenmezsiniz sitede ugokart ve seti var istersen bi yükle onu deneyin bakalım aynısı olacakmı

ugo yu yukle harika ben onu kullanıyordum super rtimler var

valla abi bu gibi sorunlar daha önceden yoktu son zamanlarda bakuplardan kaynaklanan sıkıntılar olmaya başladı,bazı bakuplar bozulmaya başlıyo veya virüstenmi yapıyor bilmiyorum bakuplar bi zamandan sonra randuman vermiyor,

böyle birşey birinin başına geldi bakupları değiştirip setiyle birlikte yükledi sıkıntı giderildi,anladıkki bakuptaymış olay,
istersen sağlam bakup ve set bulupta yükle birde öyle dene hocam.pa80 i unuttum çok önceden kullanmıştım,ilko levo kullanmıştım ben,herkesin tarzı farklıdır o yüzden birşey diyemem
ama size belki beğenir belki beğenmezsiniz sitede ugokart ve seti var istersen bi yükle onu deneyin bakalım aynısı olacakmı
Kardeş tş ederim sagol yarin bide dedigin gibi denerim sagol

Orgunda birçok seti yüklediğinde virüsler oluşur bu virüsleri aşağıda ki şekilde sil orgunda virüs kaynaklı bozulmalar var ise bu ses ve ritimler düzelir. Kolay gelsin Saygılarımla,

VİRÜS SİLMEK : Disk tuşuna bas menü tuşuna bas erase seç. F1’e bas. Karşına çıkan seçeneklerden kutucuk içerisinde soru gelirse exıt/no ile çık, f1’e bas karşına çıkan dosyalardan Tempo Value düğmesi ile Proğram dosyasını DURUM tuşunun önüne getir, f3 tuşu ile Proğramı open yap ve proğrama gir ve user1, user2 ve User Dk dışında bulunan user leri DEL ile sil onlar virüstür.

2 sebep olabilir ya backup arızalıdır yada yüklediğin başkuptaki kitlerde olan sample drumların loop ayarları yapılmadan atılmış olmasıdır buda rtimler çalarken son kısımlarında çızıltı çazurtu gelir buda normaldir