Pa80 demır kral kart | Sayfa 2 | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

Pa80 demır kral kart

mustafacamci1977

Moderator
Yönetici
Moderator
Enst.
KORG PA 800
Cevap: Pa80 demır kral kart

kendım yukleme ımkanım yok ındırıp yukletecegım ındırdıgımde acılmayan bı dosya amblemı cıkıyor
kartın ayrı setın ayrı dosyası olması mı gerek ?
yoksa bu datayı ındırıp dırek yukletmeye gotursem halledebılırlermı ?
bulundugum ılde Dr salım bu ısı yapııyor yukleyebılen varsa yazsın arkadaşlar .bılgısayarım bu datayı saglıklı ındırebıldımı bılmıyorum .saglıklı bı sekılde ındırebıldıysem goturup en kısa zamanda Salim kardeşime yukletecegım

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

kendım yukleme ımkanım yok ındırıp yukletecegım ındırdıgımde acılmayan bı dosya amblemı cıkıyor
bulundugum ılde Dr salım bu ısı yapııyor yukleyebılen varsa yazsın arkadaşlar .bılgısayarım bu datayı saglıklı ındırebıldımı bılmıyorum .saglıklı bı sekılde ındırebıldıysem goturup en kısa zamanda Salim kardeşime yukletecegım
Bilgisayarinizda winrar yuklu degildir belki, set ve kart ziplenmis ikisi bir aradadir.. linkten indirdiginiz dosya acilmiyorsa pc deki winrar veya winzip yokmu diye bir kontrol edin.. Saygılar

cemal32

Üye
Enst.
pa 600 QT

Emeginize saglik kardesim.Tesekkurler

xman6019

Yeni Üye
Enst.
pa80

temikanodi kardeşim acaba paylaştığın set te sol zurna do zurna la zurna elektro bağlamalar gibi sample sesler var mı biraz bilgi verirsen memnun olurum

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

temikanodi kardeşim acaba paylaştığın set te sol zurna do zurna la zurna elektro bağlamalar gibi sample sesler var mı biraz bilgi verirsen memnun olurum
Zurnasi bol olan bir karttir..elektro cesitleri bulunmakta ve audyanin kisa baglamasida dahil butun zurna sesleri 7 nota karar sesi olarak bulmak mumkundur.. ben tesekkur ederim

Enst.
Rodand g600

Eskişehir hangi mahallede oturuyorsunuz. Ben yardımcı olayım size. Ücret falan istemez. Senin pa80 flash kartın 8mb mi yoksa 16mb mi? Orgunun içinde hardisk var mı? Detaylı yazarsanız burdanda yardımcı olabilirim. Saygılar

beydagi222

Üye
Enst.
korg pa80+elektro bağlama

emeğinize sağlık kardeşim teşekkür ederim enfes bir kart olmuş. şimdi yükleyeceğim. bende ömer kart var .

yakan

Yeni Üye
Enst.
Yok

teşekkürler kardeşim

tunahan can

Yeni Üye
Enst.
kork pa80

selam aleykm ağbi bu seti orkuma yüklemek isterim ama flaş kartı bilgisayardan açamıyorum acaba kartı gndersem size yükleyebilirmisiniz acaba yardımcı olurmusunuz bana

tunahan can

Yeni Üye
Enst.
kork pa80

bu seti kartıma nasıl yükleyebiliriz flaş karta

tunahan can

Yeni Üye
Enst.
kork pa80

bu setii flaş karta nasıl yüklybiriz

tunahan can

Yeni Üye
Enst.
kork pa80
Cevap: İşte Demir_Kral_Kart !!! Yeni Pa80 Kartı

flaş karta bu seti nasıl yükleyebiliiz

tunahan can

Yeni Üye
Enst.
kork pa80

Bu kartı bin dosyası olarak nasıl yapcaz ağbi ben bilgisayardan karta yüklme yapcaktım

tunahan can

Yeni Üye
Enst.
kork pa80

Bu kartı bin dosyası olarak nasıl yaparız ağbi çünkü ben bilgisayardan flaş karta yükleme yapcaktım

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

Bu kartı bin dosyası olarak nasıl yaparız ağbi çünkü ben bilgisayardan flaş karta yükleme yapcaktım
Merhaba. Kartı ancak org uzerinden yukledikten sonra bilgisayar bin dosyasina cevirir, suanda elimde pa80 yok umarim karti kullananlar size yardim ederler.. kolay gelsin

yalcin6

Gold
Enst.
Pa80, Bk5

Merhaba.oncelikle paylasiminiz ve emeginiz icin cok tesekkurler. Ben card imi formatlayip, hard disk ime attigim (2.linkten indirilen) backup lari card restore yaparken %70 tw kaliyo...acaba benim kartta mi sorun yoksa backup lardami?

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

Merhaba.oncelikle paylasiminiz ve emeginiz icin cok tesekkurler. Ben card imi formatlayip, hard disk ime attigim (2.linkten indirilen) backup lari card restore yaparken %70 tw kaliyo...acaba benim kartta mi sorun yoksa backup lardami?
Merhaba, sagolun ben tesekkur ederim.. Oncelikle tabi backupları kontrol ettikten sonra upload ettim.. Böyle bir şikayette gelmedi daha once.. Harddisk veya kartla ilgili bir problem olabilir, kartinizin 16mblik olmasi gerekiyor, gerekirse harddiskteki verilerini yedekleyin sonra org uzerin formatlayin tekrat harddiske dosyalari atin birde oyle deneyin, karti formatladiktan sonra ekranda size:16.000 kusuratli bir rakam cikar bunada dikkat edin.. Yüklendiyse eger tekrardan cozum yollari arayayim kolay gelsin..

yalcin6

Gold
Enst.
Pa80, Bk5

Kart a format attiktan sonra ekranda free data 1420 kb, free sample 14944 kb gorunuyor. Card info ya baktigimda da aynisi. Acaba formati tam mi yapamiyor , bu degerler normal mi, yoksa biseyler daha mi silinmeli,? Eger bunlar normalse birde disketten back up yuklemeye calisacam. Tesekkrler ilginize

yalcin6

Gold
Enst.
Pa80, Bk5

Birde Versiyon 3.05 orgum yani 3.06 degil, onun da bir etkisi var mi bilemiyorum.