• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 demır kral kart

Cevap: Pa80 demır kral kart

Bu seti bende istiyorum hocam :) Ama konuyla ilgili yükleme konusunda yardımcı olursanız sevınırım :)

Cevap: Pa80 demır kral kart

Hocam iyi günler. Yükledim setinizi ritmler güzel fakat biraz karışık yükledim ben. Siz disket tarifi vermişsiniz. Karta ama yaylılar bozuk gibi geliyor neden acaba?

Bu arada org formatladım. Kartı formatladım. Direk senin seti yükledim. CRD ve SET Dosyasını. Backup dediğin türk ritmlerini de batı banklarına yükledim 1-6 arası doldu. Ama bazı klavya sesleri bozuk gibi geliyor özellikle yaylı grupları sebebini anlayamadım.

Pa80 DEMİR KRAL KART VE SETİ

Merhabalar arkadaşlar...
Benim için PA80'de yeni bir dönem başladı... Bu kart 2016 Demir kartın 2. versiyonudur.

*Düğün programı
*Türkü bar programı
*Cafe programlarına ve her türlü canlı müzik programında kullanılabilir..

Özenle hazırlanmış bu kartta 7-8 çeşit zurnalar, kısa ve uzun bağlamalar, 2 çeşit 4 telli, 3-4 çeşit elektro bağlamalar, grani efektli bağlamalar, 2-3 çeşit mey, kaval ve ney türleri, yaylı grubu, süper klarnetler, kanun ud ve cümbüş, re karar tavırlı keman, normal keman, kemençe, tulum, ve dahası gerek sample gerek edit sesler bulunmaktadır ve sound kalitesi çok yüksektir...Ritim eksiği ritim sıkıntısı çekmeyeceğiniz bir settir... Hayırlı olsun ücrestsiz bir şekilde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz...
Onur Demir
trakyamuzik.net/temikanodi

DEMİR KRAL KART VE SET

MCE DEMIR KRAL KART

rar pass:trakyamuzik.net
Buyrun; CRD @Demir_Kral_Kart@

başka link

Selam .iyi gunler onur bey ,size ait olan demir kral set'i yukledim,cok guzel bir calisma olmus, emeginize saygi duyuyorum,elinize saglik .Yalniz bende bir sorun var ,bilgi verirseniz cok sevinirim .Abi ilk oncelikle karta komle format attim .Daha sonra senin setin 11 tane backup 'unu basariyla yukledim .Sonra normal seti orga yuklemek istedigimde hata veriyor .Disk ,load yapiyorum demir _r_1 diye goruyor .Tekrar load diyorum.Load failed diyor .O zaman diyorum setin icine girip ,bu global ,program ,performans dosyalarini sirayla yukliyorum diyorum , o zanda baska hata veriyor .Not a pa-Series or Corrupted File '' diye .Ne yapmam gerekir? ayrica ritimlerin yarisi bozuk gibi normalmi?Orgun sol bolumunde bulunan direct hd yanindaki cift lambayi yaktigimda user1,user2.user3 bos .ne yapam gerekir abi simdiden tessekkurler.Son bir bilgi, kartim 16 mb' lik

Teşekkür ederim begenmenize sevindim , set yuklerken load yapabilmesi için klasör isminin sonu .set ile bitmeli demir.set yapın ismini yukleyecektir