• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 Disket Sürücüsü Lazım

RaPoRSuZ

Co Admin
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X
Arkadaşlar bana Pa80 Disket Sürücüsü Lazım Elinde olan yada pa80 uyan pc sürücüsü varsa iletişime geçelim

Cevap: Pa80 Disket Sürücüsü Lazım

Yok yok gökhan abi şaka yapıyor :Dsök bilgisayarın disket sürücüsünü tak yok diyosan istanbul kadıköy yazıcıoğlu işhanı bilgisayar korsanları ve bilgisayar hastanesi çeşit çeşlt disket sürücüsü vardır yazıcıoğlunda yoksa türkiyede yoktur 30 50 arası ben bi ara pa80 takılan 16lık kart bile gördüm 50 tlye satıyolardı yazıcıoğlunda şimdi bulamıyorum

alicim tarih oldu nerdeyse bilgisayarcılarda yok arıyoruz işte :)

Bana kalsa herhangi disket sürücüsünü takarım sana bi güzellik yapayım yarın karaköye geçicem kadıköyden vapurla geçicem bana disket sürücüsünün özelliği ni yaz bi bakayım yazıcıoğluna 1.3 1.5 mi ben hepsi olur diye biliyorum ama bi sor boş disket in tanesi 1tl den satıyolar

Sayın arkadaşım bende hiç kullanılmamış ambalajında standart bilgisayar disket sürücüsü var.zaten Gerek Pa80 gerekse diğer orglar standart bilgisayar disket sürücüsü kullanırlar.Bende en az 10 tane ambalajında hiç kullanılmamış var,size veya başka arkadaşlarınıza lazım olursa tanesi 25 TL.den kargo ücreti size ait olmak üzere istediğiniz kadar gönderebilirim.telefonum 506 633 03 58 özelden mesajda atabilirsiniz.Ayrıca elimde hiç kullanılmamış en az 30 paket de disket var,onlarında paketini 7,5 TL.den gönderebilirim.Eskiden disketli orglar kullanıyordum.Lazım olur ileride bulamam düşüncesiyle bunları alıp saklamıştım.

Bilgisayar disket sürücüsünü org görmez, çünkü org daki sürücü aynı olsa da kodludur. Sizin yapabileceğiniz ya PA-80 den sökülme bir disket sürücüsü bulmak yada şu günlerde sitemizde de sıkça satış ilanını görmüş olduğunuz her tür org için USB dönüştürücülü disket sürücü den sipariş etmektir. Kolay gelsin. Saygılarımla,

İşte sitemizde ki satış linki :

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben yeni söktüm taktım bilgisayar disket sürücüsü em50 or ye oldu okuyor sorunsuz hatta 2 tane var elimde 1 tanesini satarım nec marka orjinal 30 tl

korg pa80 uyumlu disket sürücü elimde var istersen yardımcı olabilirim 25tl + kargo fiyat
0224 606 00 40'dan ulaşabilirsin...