• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 durduk yere ritim silindi

Cevap: Pa80 durduk yere ritim silindi

abi benim kart 16MB , floppy disket sürücü disketlere dosyaları yazdırmak için kullancaz onu anladım. peki bu pcmcia kart okuyucuyla napcaz ? zaten disketleri orga takıp setleri yükleyince flaş kartada yüklenmiyor mu? kartada ayrıyetten mi yükleme yapcaz?
Pcmcia kart okuyucu ile kartına setlerin alt yapsını yükleyeceksin karta yükleme yapmazsan disketle yüklediğin ritimler çalmaz kardeşim sen dediklerimi edin 5 dkda orguna istediğin seti yükleyeceksin yoksa şuan kartınla uyumlu setleri bulamayacağımız için yüklediğin ritimlerin kitleri uyumsuzluk yapacak ve orgtan garip garip sesler çıkacak

Pcmcia kart okuyucu ile kartına setlerin alt yapsını yükleyeceksin karta yükleme yapmazsan disketle yüklediğin ritimler çalmaz kardeşim sen dediklerimi edin 5 dkda orguna istediğin seti yükleyeceksin yoksa şuan kartınla uyumlu setleri bulamayacağımız için yüklediğin ritimlerin kitleri uyumsuzluk yapacak ve orgtan garip garip sesler çıkacak

tmm abi bugün yada yarın uygun bi zamanda gidip malzemeleri alırım bi bilgisayarcıdan.

Pcmcia kart okuyucu ile kartı yüklemek için MCE programı gerekliymiş sanırım, iyide ben MCE programını indirdim ama benim laptopta windows 8.1 işletim sistemi olduğu için açılmadı program. pcmcia kart okuyucu almasam disketlerle kartı yükleyemez miyiz ? bu MCE programı kart yüklemek için yada set yüklemek için illa gerekli mi? :(

pcmcia kart yuvasından yüklenebilir sadece flash karta ralt yapılar kardeşim disket sadece orgun hafızasına yükleme yapar bildiğim kadarıyla windows xp ile çalışan bi bilgisayar mutlaka bulursun kardeşim
mce programı olmazsa olmazdır flash kartlar için şimdi sanaşöyle özetleyeyim orguna kartla birlikte set yükleyeceksin
diyelimki indirdin kartı ve seti
kart .bin uzantılıdır (bu bin uzantısı mce ile alınmış backuptur anca mce programı ile yükleyebilirsin)
disketle yüklediğimiz ise o karta yüklediğimiz alt yapısına uygun drum kit ve perkisyonları barındırır bu bin uzantılı dosyayı mce programı kulanarak pcmcia kart okuyucu sayesinde kolaylıkla kartına yüklersin sonra o karla birlikte indirdiğin setleride disket yardımıyla orguna yüklersin böylelike kit uyumsuzluğu yaşamazsın sen dediklerimi hallet sana ben yardımcı olacağım kardeşim kolay bi yöntem okadar yazıyoruz sana karmaşık geliyor farkındayım sen hele bi hallet dediklerimi göreceksin çok kolay yöntemdir tekrar yazayım sana gereken şeyleri
1 : USB PCMCIA KART OKUYUCU
2 : USB DİSKET SÜRÜCÜ
3: BİR KUTU DİSKET
4: WİNDOWS XPLE ÇALIŞAN Bİ BİLGİSAYAR
5 : MCE PROGRAMI
bunları hallet 5 dkda orgun tekrar eskisi gibi gümbür gümbür halay ritimeriyle zurna sesleriyle coşacak

tmm abi çok sağol :)