• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 Harddisk Ve Kart

Akın288a

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Şuan yok
Arkadaşlar Selamun Aleyküm Daha öncede Burada Konu Açmıştım .

Ben Pa80 Almaya heveslendim Ama internette Gezinirken Pa80de Harddisk oluyormuş Ayrıca kart oluyormuş duydugum kadariyla bazen harddisk veya kartı vermiyorlarmış Bunların herhangi birinin olmaması Bana sıkıntı yaratırmı ? Pa80i alacağım kişiden harddiski ve kartı mutlaka istemelimiyim? Ayrıca karta ritim yükletmenin Fiyatı nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim

Evet sıkıntı yaratır.. Pa80 kartsız olmaz.. userlerin yaptığı sample userlerin yaptığı ritim kartla olur.. eski aletdir..16mb setin boyutu.. iyidir.. harddisk set toplamaya yarar..varsayalım 10 set hardisk te var harddisk ten kart a yükleme yapabilirsin..

Karta Backup yüklemenin benim nazarımda hiç bir bedeli yok lakin bazı uyanıklar bu işi 20 ila 50 TL arası bedel ile yaptıklarını biliyorum. Org alırken 16 MB Kartı mutlaka ostemelisiniz. Şimdiki org lardan değil harddisk i çıkarmayı kablosunu bile çıkarıp ayrı satmaları var istemek lazım. Harddis yok ise aparatı kablosu var ise içi dolu halde ben 150 TL ye satıyorum. Takması ücretdizdir

Ayrıca hardisk olursa fazladan ritim de yükleyip çalarsınız ama kart olmassa org adminin de belirttiği gibi gerekli sample sesleri ve ritimleri çalamaz

Evet sıkıntı yaratır.. Pa80 kartsız olmaz.. userlerin yaptığı sample userlerin yaptığı ritim kartla olur.. eski aletdir..16mb setin boyutu.. iyidir.. harddisk set toplamaya yarar..varsayalım 10 set hardisk te var harddisk ten kart a yükleme yapabilirsin..
Nasil harddisk ten flash karta set atabiliriz yada orkun icine ne bilim yani