• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 kart tavsiyesi

mr3 plus kullan guzel rtimleri var 2 4 leri harika siteye koyuyorum 4 adet seti ile birlikte

Cevap: pa80 kart tavsiyesi

ufoextreme

emo nun emo misketi var sikir sikir tam dugun rtimi ben 2 yildir o rtimi kullaniyorum oyun havalarinda vahdeleride guzel ama 3-4 ve 4-4 normal

merhabalar iyi günler..konuyu okudum bende buraya yazayım dedim umarım yanlışlık olmaz... Fantazi,2/4,4/4,vahde,ve sağlam batı ritmleri,inegöl çiftetellisi ritmi..ve diğer çiftetelli ritmleri.3/4,duble ritmler ayrıca ağırlık taverna ritmleri. leri ...Şimdiden teşekkür ederim iyi günler ( PA 80 )

Moderatör tarafında düzenlendi:

cevo dan şaşma

Dostum ben de senin gibi çooook araştırdım.. denemediğim kart set kalmadı.. En son Ufo-Extrem Kartı yükledim.. Bommbaaaaaaaaaaaaaaaaaa Müthişş bişey ya.. Kesinlikle yükle pişman olmazsın !!

Konuyla ilgilenen bütün dostlara teşekkürler..
ufu-extrem kartın backupları sitede mevcut sanırım ..

istersen bide bunu dene 2/4 de akor yaptığında darbuka şovları falan mevcut kart ilko levo tabanlı dene bak

ufoextreme kart extreme tabanlı ve paff ın da tüm ritimlerini okuyor bildiğim kadarı ile.pax1 saundu hakim kart ve setine.kısmet olursa ben de yükletecem.izmitte bu işten anlayan bir üstad olsa elimdeki kartı sildirip bunu yüklemek istiyorum.

ufo extreme kartın backuplarını paylaşabilecek biri varmıdır acaba..