• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 kart tavsiyesi

Cevap: pa80 kart tavsiyesi

herşeyiyle ilko-levo kart diyorum ben....

paffstar okadar

paffstar kart hatalı olduğundan,erol olay kart ve paffstar seti birlikte kullanılması gereklidir.bence bu kart ile,ufuextreme,ugo kart ve setleri üst kategori kart ve setleri.saygılar...

arkadaşlar bırakın piyasa kartlarını 15 güne soner olay kart çıkıyo fulll 2/4 emo tabanlı pa800 korg pa800 tadı alamassanız ben burdayım...

ufoextreme karttı tek geçerim bütün kartları denedim ama bu kadar kadar güzel bir karta rastlamadım doğrusu 20 den fazla kart denedim setide çok güzel ama ben karma set yaptım alet bişeylere benzedi doğrusu çalaışmalarım devam ediyor hergün setime bişeyler daha katıyorum saygılar

ufoextreme bu kart tam bir düğün kartıdır. hem doğu düğünleri için hem batı düğünleri yapan arkadaşların çok işini görür kanımca bende hem doğu hem batı olarak kullanıyorum

Selam arkadaşlar bende kart denemesine başladım. elimdede cevo destekli çok güzel kitleri oynanmış düğün işi bi kart var. bu kartı sizinle paylaşmak istedim ama siteye yükliyemedim ilgilenen arkadaşlar beni msn den eklesin backup ları vereyim ozgurturan@hotmail.com

ugo karttan şaşmam...sound temizliği arayan arkadaşların ilacı...

sevgili dostlarım çok güzell birr kart bekabı var elimde ama siteye koymayı bilmiyorum kartın romanları zayıf sesler komple sempıll bi yardımcı olunda tanıtalım bu kartı