• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 kit sorunu yardım !!

26mustafa26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
merhaba sayın müizsyenler arkadaşlarım ve değerli üstadlarım pa80 kit soru var şöyle anlatayım ben pa80 değiştirmeye karar verdim ardından üstündeki seti kopyalamaya karar verdim şimdi boş disketi taktım gidrdim
disk bölümüne save yaptım kopyladım ama yanlış seçmişim ardından seti kopyaladıktan sonra benim ritimler bozuldu kitler gitti programdan girip alt üst ışıkları var benim alt üst ışıklar aynı anda yanıyor orası bomboşdu alt daki lerde som bölümlerde setin kitleri ve sesleri vardı çift yanan ışıkta bomboş ama en son bi yerde 2 tane kit vardı seti kopyalıyınca o kitler gitmiş ritimler bozuldu en önemli ritimler card içindeki kitler gittmiş yani bomboş olan yerde benim kopyaladığım setler oraya doldurmuş kendisi full doldurmuş kitlerde gitmiş şimdi onları nasıl geri yapabilirim tekrar boşalta bilirim kartın içindeki değilde o bomboş yerdeki 2 kiti nasıl geri getirebilirim arkadaşlar bana lütfen yardım edin !!!:(:eek:

şimdiden teşşekkürler saygılar !!

hayırlı bayramlar

Moderatör tarafında düzenlendi: