• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 kit sorunu

RossMax*

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa80
arkadaşlar bi ritim vardı onu recorddan kitlerini değiştirdim hoş bi hale getirdim kaydettim ama kitler yine eskiye döndü

prog:eek:n u orig yap falan dediler ama onu bulamadım alette bi yardımcı olursanız allah rızası için iyi olur.

Cevap: Pa80 kit sorunu

Onu ben dediydim, bu şekilde yapılıyor, sen bir yerlerde atlıyorsun bence, çekinme tekrar tekrar dene orga birşey olmaz. Bizde günlerce uğraşarak çözdük zaten.

Bulamıyorum vallahi çıldırcam :)

tek bir kitle tüm ritimler yazıldı..sen record onu yapma arkadaşım bence. olmaz yani.
sen normal ritmi aç güzelce sonra normal şeklinde ayarla write yap okeyle istediğin gibi olsun ritim.

aynı sorun bende de var varyasyon kıtlerını degırtıreyım dedım rıtımı kayıt edınce eskı kıtlere donuyor. vırus ıle alakalı olabılır dıye dusundum format atacam usendıgımden atmadım. sende rıtımın calıstıgı kıtın seslerıyler oynaya bılırsın.programdan kıt uzerınde degısıkıkler yapıp kayıt et. 4 varyasyonu da aynı kıt calsınç yoksa org sacmalıyor.