• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 & Or700TrV2

Cevap: Pa80 & Or700TrV2

Bence her ikisini de dene ve ondan sonra karar ver. OR 700' ün seslerini nasıl beğenmiyorlar anlayamıyorum. Bir kere Batı müziğinde Yamaha çok daha iddialıdır. Sadece Batı müziği yapacaksan, çipsiz OR700 bile senin işini görür ki bunu da en fazla 1400' e bulabilirsin. Fazladan bir binlik vermenin ne gereği var. Sen yinede deneyip kendin karar ver.

ben olsam pa 80 parasına biraz daha katar sıfır or700 v2 plus alırım . Batı sesleri bence çok güzel or700 ün

kardeşim sırf batı müziği ise kesinlikle al or700trv2plus hem yerli hem yabancı. pa80de o tadı bulamassın.

ben bar müzisyeniyim kardeşim ama arasıra düğünlere gidiyoruz or700 plus araştırdım rostları falan hoşuma gitti bardada kullanırım dye gittim aldım ama çok zayıf çıktı pişman oldum ne yalan söyliyeyim... bi kaç kayıtta kullanayım dedim hoparlörlerden çıkan sesle kayıta giden sesin alakası o parlak sound gidiyo yerine kapalı anlaşılmayan bir sound geliyo... tavsiyem pa588 al full batı alet zaten esas olarakta piyano için tasarlanmış alet youtube bi bak ben bayılıyorum alete.. tercih senin...

batı müziğinde birkere pa 80 tamamen geç derim..paran az ise or 700 al derim..ama en az tyros 2 olsa çok daha iyi olur..selamlar