• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 sample yükleme"

dorak28

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar bu pa80 ne bir türlü sample yükleyemiyorum yardımcı olurmusunuz kartımda boş yerde var ama olmuyor anlamadımm :(((

Cevap: pa80 sample yükleme"

yaptıklarını adım adım yazarsan nerede takıldığını anlayıp yardımcı olabiliriz.

merhaba: bende simple ses atmak istiyorum konuyla ilgili hiç bir bilgim yok bilgisi olanlar yazarlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

DİYELİMKİ PADLERE DAHA DEĞİŞİK SESLER ATMAK İSTİYORSUNUZ
drum kitlerin içerisinde ara orada farklı sesler var. hatta oktavı + ve - yaparak içlerinde arayınız. Ankara isimli kitlerin içinde koçlaaaaar, haydeeeeee, diğer setlerde arkadaşlar hazırmısınız, ne okuyiiimmii gibi sesleri var. dışardan sample ses koyabildiğimize göre, bu sesleri de atabiliriz. kitlerde olan seslerden atmak için ;rec'e basıyorsunuz, new pad i seçiyorsun, yazacağınız sesi klavyede buluyorsunuz (haydaaaa, hoppaaaaa gibi) kayıt deyip metromla birlikte sese basıp kaydediyorsun, nereye koyacaksanız numarayı seçiyorsunuz. İşlem tamamdır. Kolay gelsin saygılarımla,

sample yuklemek icin oncelikle kartinizda yer olmasi gerek yer yoksa yukleme hata verir.. yuklemeyi hd olanlar direk hdd den olmaayanlar flas disketten yukleme yapabilirler..
sample kmp formatinda olmali kpm cevirmek icn avave prg kullanabilirisiniz..
kartda yer acmak cok zordur onun hic kalkismayin.. :) guzel bir kart yukleyin keyfinize bakin icindeki navalelelri degistirin editleyin farkli birseyler yapin..
illada sifirdan kart yapamak itiyorum derseniz bunun cok farkli cok degisik yontemlerri var ..
ve cok da zordur..