• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 Virüs Temizleme

Cevap: Pa80 Virüs Temizleme

merhaba roman 39 kardesim ben adil fransadan yaziyorum ,guzel kardesim ben bir pa 80 almistim bundan 6 ay once ama bir sorunu var pad ayarlarini ayarliyorum ama orgu kapatip actiktan sonra pad la bozuluyor ;ondan harici benim bir harddisk var icinde ondan ritimleri ayarliyorum userlere onlar da kayboluyor ve ayni ritimler geliyor yani arap ritimleri onlari siliyorum ve geri geliyor.gecenlerde timo muzik sitesine girdim orda anlatiyorlar icinde virus oldugunu onun icin bana virus temizliyici bir progam lazim.bana nasil gonderebilirsin lutfen yada nerden alabilirim bana yardimci olursan cok sevinir.simdilik cok tesekkur ederim saygilarimla.fransadan selamlar.bana ulasa bilmek icin.adil.celebi@free.fr

sizin orgunuzda virüs olayı varsa anlattığım şekilde virüsü silebilirsiniz ama sizin orgun global ayarları bozuk olduğu için ayar tutmuyr olabilir

merhaba roman 39 kardesim ben adil fransadan yaziyorum ,guzel kardesim ben bir pa 80 almistim bundan 6 ay once ama bir sorunu var pad ayarlarini ayarliyorum ama orgu kapatip actiktan sonra pad la bozuluyor ;ondan harici benim bir harddisk var icinde ondan ritimleri ayarliyorum userlere onlar da kayboluyor ve ayni ritimler geliyor yani arap ritimleri onlari siliyorum ve geri geliyor.gecenlerde timo muzik sitesine girdim orda anlatiyorlar icinde virus oldugunu onun icin bana virus temizliyici bir progam lazim.bana nasil gonderebilirsin lutfen yada nerden alabilirim bana yardimci olursan cok sevinir.simdilik cok tesekkur ederim saygilarimla.fransadan selamlar.bana ulasa bilmek icin.adil.celebi@free.fr

once hadd teki 123 456 789 klasorlerin içini kontrol et dazladan dosya varsa ritimler tutmaz silinir yada en iyidi hdd te Kullandın ritimleri yedekle hdd format at duzelir

pad ayarlarınıda org ilk acıldıgında ayarla hafızaya al

üstadlar bu pa50 icinde gecerlimi

hocam bi konuda yardım istesem. bende pa50 var pa80 ritimlerini okutmaya çalışıorum kartsız setleri okuyo fakat kitlerin yerleri değişik gelio ve ritim arıza veriyo. şimdi konu şu: pa80 ritimine her varyasyonda ayrı kitler koyulmuş örnegin var.1 cevo kit+dogdu kit. var.2 çigdem kit+iso kit ... gibi ben varyayon 1 deki kitleri değiştirip kaydettiğim zaman diğer varyasyonlarada aynı kitler gelio ve ritim yine arıza verio her varyasyona dogru kitleri nasıl kaydederim . yardım edebilirsen pa50 ciler için müthiş bir güzellik yapmış olursun duamızı almış olursun. umarım ilgilenirsin şimdiden tşklr.

çok sağol arkadaşım

cok sagol ustad eline saglık

Kardes bizde pa50 var 80le herseyi bire bir ama user 2deki ritimler silinmiyor,erase yerinden deniyoruz yine olmuyor 1kb yaziyor onlar icin,artik nasil bi set yukledilerse bilmiyoruz.Os yeniledik,baska set koyduk yine olmadi.Eline pa50 icin ilk OS versiyonu olan varsa gonderebilirmi v 1.01 miydi 1.02 mi bilmiyorum.