• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 yardım lütfen

masum83

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
arkadaşlar sts değişitirken write disk use yaptım waite yazdı öyle kaldı bende orgu kapattım.
şimdide kartı görmüyor ne yapmam gerekir başka setin globalini yükledim yine olmadı.

ne yapmam gerekiyor.pa80 i yeni aldım acemesiyim.

Cevap: pa80 yardım lütfen

Panikler de kapatırsan bu şekilde kartı bozarsın İşlemin sonuçlanmasını beklemek veya enazından EXINT tuşu ile çıkmaya çalışmalısın. Muhtemelen Karta işlem yaptın ve yarıda kestiğin için kart deforme oldu

Önce bu karta format at sonra eğer format yerse kurtuldun demektir yemezse ya kartı tamir ettirmelisin yada 2. bir kart almalısın. Format yerse Aynı kart BACKUP larını veya bir başka kart BACKUP larını yüklemelisin.

Şimdi şöyle yap. DİSK > FORMAT > CRD yi tempoWalue Tekeri ile DURUM Tuşunun önüne getir F2 ile onayla enter/yes yap mesaj çıkarsa da enter işlem başlar sonuna kadar bekle 14.20 gibi birşeyler çıkarsa tamamdır. Şunu da söyleyeyim kilitli kart ise format yemez veya CRD klasörü sünk yanar o zaman da CARDMANAGER programı ile bu işlemi yapmalısın, veya bir başka kilidi açık kartı takıp format atar gibi yapıp enteryes yapmadan kartı değiştirip silmek istediğin kartı takıp enteryes yapmalısın. Kolay gelsin Saygılarımla,

Bir dünya iş. Sırf bu yüzden sattım pa80'i.

Ustadim eyvallah card yazisi aktif degil.baya uzun surer bu is.beni asar yani.yardimin icin tesekkurler

Backup yükleme sayfasına gelin. 11 di sanırım. Restore komutunu seçin. Crd ler yine silik olacak. Kartı yerinden çıkarıp takın. Yine silik görünmeye devam edecek fakat ekranın sağ tarafında bir çizgi belirecek. Aşağı yukarı tuşlarıyla yüklemek istediğiniz crd yi bulup enter la yükleyin. Silik olsada yükleyecektir. Cihaz olmadığı için daha detaylı hatırlamıyorum ama böyle bir yöntemle yükleniyordu.

Kart iptal arkadaslar icindeki devre gitmis.yeni kart aldim.
Sanirim ilk benim basima geldi boyle bisey.kime sorsam yok olmaz ondan kartmi yanarmis diyolar ama yandi iste:)
200 tl sıkışmış

Kart iptal arkadaslar icindeki devre gitmis.yeni kart aldim.
Sanirim ilk benim basima geldi boyle bisey.kime sorsam yok olmaz ondan kartmi yanarmis diyolar ama yandi iste:)
200 tl sıkışmış

Yanmaz değil maalesef bu tarz olaylarda panikler orgu kapatırsanız, fişten çekerseniz, işlemin sonuçlanmasını engellerseniz yanar. Kart yüklemek isteyenlere ben bunu defalarca belirtmişimdir keşke sizde okusaydınız. Tamiri de var fakat kartın yarı fiyatı olduğundan yenisini almak bence daha mantıklıdır. Yükleme aşamasında hata bile yapsanız sonuna kadar bekleyiniz ve exınt tuşu ile çıkmaya çalışınız veya işlemin sonuçlanmasını bekleyiniz. Geçmiş olsun. Saygılarımla,

ne yazikki pa80 bu sorun var.. yaniyor.. kart islem sirasinda alet tumuyle devre disi kaliyor sirf karta islem yapiyor..org bir nevi kismi felc oluyor.. :))

Yanmaz değil maalesef bu tarz olaylarda panikler orgu kapatırsanız, fişten çekerseniz, işlemin sonuçlanmasını engellerseniz yanar. Kart yüklemek isteyenlere ben bunu defalarca belirtmişimdir keşke sizde okusaydınız. Tamiri de var fakat kartın yarı fiyatı olduğundan yenisini almak bence daha mantıklıdır. Yükleme aşamasında hata bile yapsanız sonuna kadar bekleyiniz ve exınt tuşu ile çıkmaya çalışınız veya işlemin sonuçlanmasını bekleyiniz. Geçmiş olsun. Saygılarımla,

Ustad cok bekledim exit tusuna cok bastim ama yemedi.pa80 nin acemisi oldugumdan ilk aklima geleni yaptim.Bundan sonra yogurdu ufleyerek yiycez.tesekkurler tekrardan.