• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 yardım

masum83

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
arkadaşlar merhaba.
yurtdışından daha önce neredeyse hiç kullanılmamış pa80 geldi.gittim dün flash kart aldım dünden beri uğraşıyorum kartı bi türlü görmüyor.kartı başka bi makinada denedik çalışıyo.daha önce alete hiç kart takılmamış.alette hd var.pa80 de kart yuvasnı deaktif seçeneği felanmı var ne yaptımsa kartı görmüyor.birde bu alete hd vasıtasıyla set yükleyemiyormuyuz.illaki kart mı lağzım.yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
teşekkürler...

Cevap: pa80 yardım

Illaki kart lazım tabi hocam sampleler karta yükleniyo,kart olmazsa pa80 nin pa50 60 dan farkı olmuyo,kartsız setler var onları disketle orga yükleyip kullanabilirsin,hd yolu ilede her türlü set ritim yükleme sansın var

Öncelikle yeni ekmek teknen hayırlı ve uğurlu olsun. Allah bol kazançlar nasip etsin.

Ben ZAFER 1983 arkadaşımın bilgileri dışında şunları ekleye bilirim.
Orguna bir başka arkadaşından 16 MB dolu kart tak hangi kart ise ona ait setini de yükle birde öyle dene çalışmaz ise kart yuvası arızalı demektir. Bence sendeki kartın hangi kart olduğunu araştır veya almış olduğun kişiye sor ve o karta ait setini de disketten orga yükle kartın çalışacaktır. Kartın gene çalışmaz ise boş kart demektir. Boş kart ise hangi kartı tercih ediyor isen o karta ait BACKUP ları bulup yükle melisin ve setini de orga yükle melisin bu şekilde sorunun hallolmuş olacaktır. Kolay gelsin hayırlı bayramlar,

Öncelikle yeni ekmek teknen hayırlı ve uğurlu olsun. Allah bol kazançlar nasip etsin.

Ben ZAFER 1983 arkadaşımın bilgileri dışında şunları ekleye bilirim.
Orguna bir başka arkadaşından 16 MB dolu kart tak hangi kart ise ona ait setini de yükle birde öyle dene çalışmaz ise kart yuvası arızalı demektir. Bence sendeki kartın hangi kart olduğunu araştır veya almış olduğun kişiye sor ve o karta ait setini de disketten orga yükle kartın çalışacaktır. Kartın gene çalışmaz ise boş kart demektir. Boş kart ise hangi kartı tercih ediyor isen o karta ait BACKUP ları bulup yükle melisin ve setini de orga yükle melisin bu şekilde sorunun hallolmuş olacaktır. Kolay gelsin hayırlı bayramlar,

teşekkür ederim abi daha iyisi senin olsun inşallah.vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim.hepsini denemeye çalışacam.lakin kartı okutacak bi laptop bulamadım.birde üstüne korgun acayip acemisiyim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

merhaba arkadaşlar sorunu çözdüm forumdaki diğer arkadaşlarımın ve diğer pa80 kullanıcılarına yardımı dokunur diye cevaplıyorum.(ben google'de çok aradım)korgun çok yabancısı olduğum için aletin ssd bölümünü silmişim 5 disketlik backup ları yükleyince sorun çözüldü.