• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 yardım !!!!!!!!!!!!!!!

gumustilki

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
şimdilik yok
Arkadaşlar bugün programım var . Mahalledeki arkadaşlara bu şarkıyı çalıyım diyorum çalan arkadaş parçayı hangi karardan çalmış acaba? Bana mi üzeri -10transpoze gibi geldi ama yardımlarınızı bekliyorum?:confused:(PARÇA PA80 İLE ÇALINMIŞ)

Ekli dosyalar

• yanan bendım - YouTube.mp3
    1.1 MB · Görülen: 217
Bana RE gibi geldi Saygılarımla,

Cevap: Pa80 yardım !!!!!!!!!!!!!!!

teşekkürler üstadım olabilir. Peki bu tronspoze ayarını nasıl yapmış -10 olabilir mi?

Senin karar sesin nedir önce onu söyle veya öğren ona göre sana yardımcı olayım. Bilemiyorum dersen gerçek sesinle bana bir melodi seslendir gönder sana söyleyeyim. Saygılarımla,

mi hocam ama o giriş parçası sesi çok hoşuma gitti onu nasıl o kadar güzel çalıyor onu soruyorum aslında ben mi üzer çalarım genelde

İşte dediğimiz karar sesini sende pese 1 düşürerek RE ye gel birde öyle çalmayı dene. Ton da müzikte çok önemli. Saygılarımla,

yani re üzeri -1 transpoze mi diyorsun üstadım?

Aynen. -1 traspoze yap. Birde öyle dene

tamam üstadım çok sağol bi deneyim yıldırım gibisin haaa konu açamamla cevap vermen bir oldu çok çok sağol üstadım :)

peki var mı başka yorum yapacak olan üstadım tahminde bulunacak yani?